Zabiegi botuliną we Wrocławiu

Rocznie w Stanach Zjednoczonych decyduje się na niego 2,5 miliona kobiet. Do Amerykanek trochę nam brakuje, ale i u nas grono jego fanek rośnie. O czym mowa? Botoks, który ze zmarszczkami daje sobie radę, jak żelazko z pogniecionymi ubraniami. Zastanów się nad tym teraz i błyszcz niczym fajerwerki w sylwestrową noc! Botoks to jedna z najpopularniejszych i najbardziej bezpiecznych metod wygładzania zmarszczek. W badaniu pracowni TNS OBOP ,,Polka i medycyna estetyczna” do stosowania botuliny przyznało się 13% Polek. Zabieg znalazł się w pierwszej trójce najbardziej pożądanych. zaraz po depigmentacji i peelingu wskazało go 23% badanych. Zwolenników botoksu przybywa zwłaszcza zimą. Z prostego powodu – każda kobieta chce ładnie wyglądać w sylwestrową noc i podczas karnawału.
Poznaj swojego bohatera
Psychoterapia grupowa – w grupie siła!
Oprawcowane przez: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.
Botoksu po raz pierwszy zaczęto używać w dermatologii estetycznej ponad 20 lat temu. Początkowo służył jedynie do wygładzania zmarszczek wokół oczu i na czole. Dość szybko jednak zauważono, że wstrzyknięcie botoksu ma wiele niezwykle przydatnych zastosowań. – Otwieranie spojrzenia, delikatne uniesienie powieki, a do tego odmłodzenie uśmiechu, czyli likwidacja opadających kącików ust i zmarszczek palacza wokół warg – to tylko niektóre z popularnych zastosowań botoksu – mówi specjalistka z Centrum Dermatologii i medycyny estetycznej. „Wyprasowane” zmarszczki to jednak nie wszystko, po przyjęciu zabiegu wygląd twarzy staje się zrelaksowany i złagodzony, oraz bardziej świeży. Dokładnie taki, jakiego potrzebujesz na poważne wyjście.

Sekretne nerwy Toksyna botulinowa powoduje zatrzymanie przewodzenia nerwowego pomiędzy nerwem i mięśniem. Ten ulega relaksacji - nie dochodzą do niego nowe impulsy, co w efekcie powoduje wyrównanie zmarszczek. Botox mechanicznie blokuje marszczenie się skóry. Jest lepszy niż najlepszy krem przeciwzmarszczkowy - zatrzymuje „zagniatanie” skóry, skutkuje tym, że zmarszczki (zobacz również usuwanie zmarszczek wrocław) się nie pogłębiają.

Zabieg w biegu Max pół godziny i po kłopocie – tyle mniej więcej trwa zabieg podania botoksu w gabinecie medycyny estetycznej. Zawsze jednak trzeba zacząć od konsultacji. Lekarz musi wziąć pod uwagę takie składowe, jak jakość skóry pacjenta, jej napięcie i sprawdzić samo działanie mimicznych mięśni twarzy. – To obowiązek przy tego typu zabiegu. Trzeba wiedzieć, który mięsień należy osłabić, a który wzmocnić i dobrać odpowiednią dawkę preparatu – tłumaczy dr. Zabieg trwa krótko i wykonuje się go wykorzystując cieniutkie igły. Pierwsze efekty widoczne już po kilku dniach. Na ile to starczy? – To zależy od podanej dawki botoksu i oczywiście indywidualnych predyspozycji pacjenta. Efekt jest widoczny średnio od trzech miesięcy do pół roku – dodaje dermatolog. Polecamy lifting twarzy warszawa.

Polecamy też

Usuwanie blizn pooperacyjnych będzie realne

cera, blizny
Oprawcowane przez: fotolia.com
Źródło: fotolia.com
Co mają szansę nam zaoferować gabinety medycyny estetycznej?

Niektórzy mają blizny, niektórzy nie chcą posiadać owłosionego ciała, jeszcze inni myślą o tym, aby uzupełnić zmarszczki albo ukształtować całe ciało. Na szczęście na te wszystkie kłopoty właściwe rozwiązanie ma szansę zaoferować nam medycyna estetyczna, wystarczy jedynie, że przeanalizujemy co rzeczywiście chcemy zrobić i przy zastosowaniu jakich urządzeń. Tutaj wszystko będzie bezpieczne i ma szansę się skończyć perfekcyjnie po naszej myśli, więc nie należy czekać z przeprowadzeniem takich zabiegów.


Ważne jest doświadczenie Zabiegi botoksowe robione są od wielu lat i można pewnie stwierdzić - są bezpieczne. - Oczywiście najważniejsza jest właściwa technika podania preparatu, dlatego warto zwrócić się do doświadczonego lekarza, który został odpowiednio przeszkolony i używał botoksu przy wielu zabiegach. W ten sposób minimalizujemy wszelkie ryzyko – uważa ekspert w dziedzinie medycyny estetycznej. Sprawdź botox warszawa ceny. Botoks nie może powodować nieodwracalnych zmian, bo jego działanie jest czasowe, a przewodnictwo pomiędzy nerwem a mięśniem się reaktywuje. Toksyna botulinowa jest nieszkodliwa, chociaż nawet tu, jak w przypadku wszystkich zabiegów medycznych, nie można całkowicie wykluczyć komplikacji. Istotna jest technika wstrzykiwania, dlatego doświadczenie specjalisty jest istotne. Panowie też mile widziani Botoks to zabieg, o którym powinny myśleć nie tylko dojrzałe kobiety, najdotkliwiej odczuwające które potem najbardziej odczuwają problem zmarszczek. – Wiek nie gra dużej roli. Z zabiegów mogą korzystać już 25-latki, zwłaszcza jeśli mają do tego wskazania i chcą złagodzić srogi wyraz twarzy – mówi dr. Preparat nie jest przeznaczony jedynie dla płci pięknej – Coraz częściej zgłaszają się na zabiegi także mężczyźni, którzy chcą się pozbyć tzw. lwich zmarszczek, czyli „wrogich” fałd na czole. (Zobacz botox ceny) Panom zależy na delikatnym spłyceniu zmarszczek, złagodzeniu oblicza, a nie na ich całkowitym usuwaniu. Coraz częściej wiedzą, że największą zaletą botoksu jest możliwość uzyskania naturalnego efektu świeżej, wypoczętej twarzy, a nie sztucznej maski – podsumowuje specjalista. Jeśli zatem zdecydujesz się wspólnie z partnerem na zabieg, to szanse na to, że Ty zostaniesz królową, zwiększają się.
2019-10-13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.