Wybierz najlepszy sprzęt sportowy
Oprawcowane przez: KROSS

Aby przejażdżka na rowerze była miła trzeba odpowiednio dobrać jego rozmiar

Jeśli poweźmiemy decyzję, iż pragniemy rozpocząć systematycznie ćwiczyć, to rozpoczynamy się zastanawiać, czy powinniśmy się zapisać na siłownię, czy mimo wszystko starczy nam motywacji, żeby ćwiczyć samodzielnie w domu. Jeżeli zdecydujemy się na to drugie, to musimy powiedzieć, że urządzeń do ćwiczeń jest bardzo dużo, a więc nim podejmiemy końcową decyzję, to powinniśmy się dokładnie przyjrzeć całej ofercie.
Nike Mercurial Vapor
Oprawcowane przez: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com

Buty sąwizytówką mężczyzn. Co mówią o Tobie Twoje buty?

Mężczyźni, identycznie jak kobiety, poddawani są dzisiaj coraz większej presji atrakcyjności wizualnej. Wymaga się od nich troski o ciało i odpowiedniego ubioru. Jednym z najważniejszych składników męskiego stroju są bezwzględnie odpowiednio dobrane buty.
wakeboard
Oprawcowane przez: www.GlynLowe.com
Źródło: http://www.flickr.com

Sporty wodne i zimowe - co takiego może się przydać?

Tak jak narty wodne, identycznie i wakeboard opiera się na utrzymywaniu się na powierzchni wody na desce wakeboardingowej. W takiej sytuacji jednakże deska jest jedna, zupełnie jak przy snowboardingu. W zależności od doświadczenia pływaka (wakeboarder'a) sport ten może być niezwykle efektowny. Do ciągnięcia wakeboardera zastosować można łódź motorową lub wyciąg. W Polsce funkcjonuje już wiele wzorowo działających ośrodków wodnych mających na wyposażeniu wyciąg do wakeboardingu.
rower treningowy
Oprawcowane przez: Grao Castellon
Źródło: http://www.flickr.com

Których akcesoriów sportowych używać, aby wydajnie schudnąć?

Podtrzymanie wymarzonej postury to dla wielu z nas bez wątpliwości wybitnie istotne zadanie. Wżyjemy bowiem w względnie leniwym społeczeństwie, które w szeregu przypadków nie jest gotowe do podjęcia wysiłku. Kształtowanie własnej muskulatury bezsprzecznie jest zadaniem wymagającym poświęcenia z naszej strony, w związku z tym też tylko nieliczni są w stanie je osiągnąć. W tym miejscu powinno się także przyznać, że nasze przewidywania wobec sylwetki są relatywnie różne.
Oprawcowane przez: www.nartyslowacja.pl)

Na pierwszym miejscu musi być bezpieczeństwo

Kiedy decydujemy się na jazdę na rowerze, rolkach, nartach lub łyżwach, to bez wątpienia zawsze musimy przykładać ogromną uwagę do naszego bezpieczeństwa. Czy wszystko jest odpowiednio przypięte oraz zaczepione, czy w dobry sposób chronimy nasze kolana, lecz również czy prawidłowo osłoniliśmy naszą głowę w razie gdybyśmy ulegli jakiemuś wypadkowi.
piłka nożna
Oprawcowane przez: ms sports photography iow uk
Źródło: http://www.flickr.com

W jakim sklepie kupić ubrania sportowe?

Uprawianie sportu cieszy się współcześnie rzeczywiście ogromną popularnością. Dzieje się tak nie tylko ze względu na kwestie zdrowotne. Aktywność fizyczna pozwala bowiem na zachowanie pięknej i szczupłej sylwetki, a w przypadku pań oddziałuje na również redukcję cellulitu, jaki zazwyczaj gości na udach, zwłaszcza na ich tylnej części. Niezależnie od tego, jaką dyscyplinę planuje się uprawiać, warto pomyśleć o doborze stosownego stroju, jaki zapewni komfort oraz bezpieczeństwo. Które zagadnienia podczas zakupów trzeba mieć przede wszystkim na względzie?
sporty zimowe
Oprawcowane przez: dlsee
Źródło: http://www.flickr.com

Ciekawe oraz dostarczające sporo emocji sporty zimowe - jazda na nartach oraz snowboardzie

Sporty zimowe z pewnością są jednymi z bardziej emocjonujących dyscyplin sportowych, które zapewniają mnóstwo emocji i adrenaliny. Dużo osób uprawia w dzisiejszych czasach przeróżne sporty zimowe - zawodowo bądź hobbystycznie. Sport i rekreacja to coś, co z w naszym życiu powinno zjawić się na stałe, chociażby z tego względu, iż uprawianie sportów daje istotnie wiele przyjemności.
snowboard na śniegu
Oprawcowane przez: Gavin Craigie
Źródło: http://www.flickr.com

Ciuchy termoaktywne – w sam raz na górską wycieczkę

Żyję w górach. Dla mnie widok zielonych w tej chwili gór za oknem, zasnutych mgłą o poranku, to codzienność. Co wcale nie oznacza nudy – podczas gdy dosięgasz wzrokiem gór nie musisz mieć odbiornika telewizyjnego, wystarczy odrobina uwagi. I mamy przedstawienie! Rankiem zdarza się, że mgły wznoszą się jak zasłona w teatrze. Legendarną jest opinia, że górale umieją szóstym zmysłem przewidzieć aurę.

Jakie aktywności wybieramy najchętniej wiosną i latem?

Lato wielu osobom kojarzy się z błogim spędzaniem wakacji nad morzem czy zwyczajnie z dużą ilością snu i leniuchowaniem. Dla części ludzi jest to faktycznie rozwiązanie najbardziej korzystne, zwłaszcza jeśli w życiu codziennym posiadają ciężką pracę o charakterze fizycznym.
sport - rower
Oprawcowane przez: Eli Christman
Źródło: http://www.flickr.com

Jakie zalety wynikają z aktywnego uprawnia sportu?

Dzisiaj niewiele osób ma czas na uprawianie sportu. Nieraz jesteśmy zabiegani, praca, dom, obowiązki, szkoła - to wszystko powoduje, że ledwo mamy czas na wypoczynek, a co dopiero na aktywność fizyczną. Multum osób po powrocie do domu woli usiąść przed telewizorem i w ten właśnie sposób się zrelaksować aniżeli na przykład wybrać się na siłownię.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.