Wizyta u stomatologa bywa stresująca dla dużej grupy osób - jednakże jesteśmy przekonani, że niczym się w gabinecie nie zarazimy

Mamy prawo zapytać jak to możliwe, skoro tyle przyrządów posiada bezpośrednią styczność z ludzką jamą ustną oraz śliną. A przecież wszyscy rozumiemy, że wszelkie przyrządy stosowane przez dentystę nie są jednorazowego użytku, gdyż są nazbyt drogie, żeby wyrzucać je do kosza po jednym zastosowaniu.


psychoterapia
Oprawcowane przez: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com


Autoklaw stomatologiczny wydaje się być odpowiedzią na niedające nam spokoju wątpliwości. Jest to niewielkie urządzenie, które nierzadko wygląda jak mikrofalówka - dlatego z pewnością nie zauważyliśmy go podczas wizyty. Autoklaw stomatologiczny jest odpowiedzialny za totalną sterylizację wszystkich elementów używanych przez dentystę - zajrzyj na ZNAM Świdnica. Wyjałowione przedmioty mogą wtedy być użyte wielokrotnie, gdyż w sterylizatorze likwidowane są wszelkie drobnoustroje.


Autoklawy Melag to najlepsze połączenie dobrej jakości oraz niedużej ceny. Mamy możliwość prześledzić asortyment wystawionych do sprzedaży autoklawów tej spółki w internecie i zauważymy, że rozchodzą się bardzo szybko, gdyż posiadają w środowisku nieskazitelną opinię. Ich sprzęt jest używany w salonach kosmetycznych, gabinetach dentystycznych i nawet w szpitalach. Mają wszystkie wymagane certyfikaty jakości. Autoklawy Melag posiadają kilka programów wyjaławiania oraz wewnętrzny tryb próżniowy. Narzędzia są odkażane za pomocą wysokiej temperatury oraz ciśnienia.


Pod koniec bywają suszone, żeby dodatkowo zapobiec rozprzestrzenianiu się na nich bakterii po wyjęciu z autoklawu. Wiemy przecież, że bakterie szybciej rozwijają się w mokrym środowisku.
2018-08-29
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.