Wiele sposobów na wybielanie zębów

Stan uzębienia jest jednym z kluczowych elementów rozstrzygających o wyglądzie, również o zdrowiu całego systemu. Żeby uśmiech był ładny, prócz regularnego dbania o czystość zębów i jamy ustnej, co najmniej dwa razy w roku należałoby odwiedzić dentystę w celu skontrolowania stanu uzębienia.


Istnieje sporo procedur na wybielenie zębów, ale coraz to bardziej popularne staje się używanie laserów, oraz lamp hybrydowych wysyłających zimne lazurowe światło w połączeniu z żelami wybielającymi.
System wybielania zębów biała perła rozjaśnia przebarwienia szkliwa przy użyciu profesjonalnego żelu wybielającego, jaki lokuje się w indywidualnie dopasowanych aplikatorach, aż do momentu pozyskania korzystnego poziomu wybielenia. Biała perła opinie posiada znakomite ze wzgledu na prostotę użycia i dużą skuteczność. Aktywnym składnikiem w żelu jest nadtlenek karbamidu. Ta sama formuła stosowana jest w fachowych gabinetach dentystycznych na całym świecie. Ów profesjonalny system do wybielania zębów świetnie eliminuje przebarwienia powstałe w czasie wypalania papierosów, picia kawy i herbaty. Za pomocą specjalnej nakładki żel precyzyjnie przylega do zębów, nadtlenek karbamidu jest zmieniany w tlen, jaki wyklucza zanieczyszczony organiczny osad z uzębienia, a struktura uzębienia pozostaje nieuszkodzona.


fotka - zdrowie
Oprawcowane przez: Olivier Duquesne
Źródło: http://www.flickr.com


biała perła opinie
Oprawcowane przez: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu


Kobieta w salonie SPA
Oprawcowane przez: Hotel Zamek Lubliniec
Źródło: Hotel Zamek Lubliniec


Oprócz wybielenia żel skutecznie wzmacnia szkliwo zębow i zabezpiecza przed próchnicą.
Produktu nie mogą stosować dzieci, kobiety w ciąży i karmiące piersią, z chorobami dziąseł, albo osoby uczulone na którykolwiek z komponentów. Do zestawu dołączona jest miara bieli zębów.
2018-01-17
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.