Waginoplastyka jest obecnie niesłychanie powszechnym zabiegiem wpływającym na jakość pożycia

Chirurgia plastyczna okolic intymnych jest obecnie niesłychanie spopularyzowana. Na rozmaite operacje decyduje się coraz więcej kobiet, które chcą czerpać jeszcze większą przyjemność ze zbliżeń oraz poczuć się pewniej w swoim ciele.


Obecnie waginoplastyka jest niesłychanie popularnym zabiegiem.


Wybiera ją bardzo wiele pań, które rodziły i pragną znów w stu procentach czerpać przyjemność ze zbliżeń. Sama operacja polega na zwężeniu wejścia do pochwy, co jest niesłychanie kluczowe, gdyż urodzenie dziecka ma szansę spowodować rozmaite niemiłe zmiany, które negatywnie wpływają na doznania podczas zbliżeń. Operacja plastyczna pochwy jest zabiegiem dość powszechnym, jednakże nie poleca się go kobietom, które planują ponownie urodzić dziecko, chorują na nowotwór albo mają problemy z krzepnięciem krwi. Operację znajdziesz tutaj - . Przed operacją trzeba zrobić zwykłe badania.


waginoplastyka
Źródło: pixabay.com


Polecamy też

Jakie informacje wypada wiedzieć, jak wygląda zabieg laserowej korekty oczu.

Ludzkie oko
Oprawcowane przez: diastème
Źródło: http://www.flickr.com
Wady wzroku zmuszają do założenia okularów, co nie każdy lubi. Nie da się zaprzeczyć, iż okulary częstokroć przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu, a już na pewno podczas uprawiania różnego rodzaju sportów. Trzeba do tego uważać, nieraz je poprawiać, a niekiedy całkowicie eliminują nas z jakiejś aktywności. Wyjściem na to jest laserowa korekcja wzroku Warszawa.


Jeśli ciekawi nas waginoplastyka, to dobrym pomysłem będzie zaglądnięcie do sieci - na przykład tutaj waginoplastyka - detale.. Wystarczy włączyć przeglądarkę i wpisać odpowiednie hasło, aby uzyskać mnóstwo przydatnych wyników z adresami klinik, które przeprowadzają takie zabiegi. Warto pamiętać, iż operacja plastyczna pochwy niesie ze sobą ryzyko powikłań, chociaż jest ono niewielkie. Najczęstszym problemem po operacji może być infekcja, więc należy dbać o higienę, aby temu zapobiec. Z reguły pacjentki dochodzą do zdrowia po około 8 tygodniach. W tym czasie należy powstrzymać się od wszelkich zbliżeń z partnerem.


Badania wskazują, że znakomita większość kobiet jest zadowolona z efektów tego zabiegu. Panie czują znaczną poprawę jaKości życia seksualnego i czują się atrakcyjniejsze.
2018-06-22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.