W obecnych czasach życie bywa niezwykle szybkie i mamy zbyt dużo na głowie - czasami przysparza nam to zbyt dużo nerwów

Wszyscy dokądś śpieszą się, a życie zaczyna być coraz bardziej stresujące. Jeśli czujemy, że tracimy psychiczną równowagę, to należy zaaplikować sobie ziołową kurację i odzyskać harmonię.


Ogrom rzeczy do zrobienia, które posiadają na głowie współcześni dorośli mógłby przestraszyć kogoś, kto żył w XIX wieku.
melisa
Oprawcowane przez: Hey Paul Studios
Źródło: http://www.flickr.com


apartament z tarasem
Oprawcowane przez: Tomtom Suites
Źródło: http://www.flickr.com


Dziś od świtu do nocy niejedna minuta wypełniona bywa różnego rodzaju zadaniami. Kalendarze są pełne po brzegi i nawet dzieci w szkołach narzekają, że mają zbyt wiele zobowiązań. Dorośli biegają do biura, gdzie wszystko musi być skończone w mgnieniu oka. Każdy musi również zrobić zakupy, coś upichcić, poodkurzać mieszkanie oraz przypilnować dzieci z zadaniami domowymi. Lista obowiązków zdaje się czasami nie mieć końca. Z tego powodu dopada nas często nerwica czy bezsenność. Na podobne dolegliwości polecana bywa melisa. Należy ją pić dosyć często oraz regularnie, a po jakimś czasie zauważymy dużą poprawę. Melisa pomaga się uspokoić i pozytywnie oddziałuje na nasze samopoczucie. Także ci, którzy mają problemy trawienne mogą sięgać po napary z tego zioła, aby wesprzeć pracę żołądka - zwłaszcza po ciężkim obiedzie. Melisa wydaje się być na tyle bezpieczna, że bez lęku mogą ją pić Panie w ciąży i nawet małe dzieci.
Jeśli w swoim życiu dostrzeżemy zbyt liczne natężenie zobowiązań, które powodują ciągły stres, to trzeba starać się jakoś temu zaradzić. Najzdrowszym rozwiązaniem są ziołowe napary, które możemy pić choćby 2-3 razy każdego dnia.
2019-10-06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.