Uśmiech jest najładniejszą wizytówką każdego człowieka - przełamuje lody i pozwala poznawać nowych przyjaciół

Twierdzi się, że uśmiechnięty człowiek natychmiast wydaje się być ładniejszy. Tym bardziej jeżeli jest to szeroki uśmiech od ucha do ucha.


W wielu branżach istotna jest prezencja i miły uśmiech.


wykład
Oprawcowane przez: DFID - UK Department for International Development
Źródło: http://www.flickr.com


kobiece usta
Oprawcowane przez: Nicolas Fuentes
Źródło: http://www.flickr.com


Sprzedawczyni w sklepie albo prezenterka telewizyjna nie byłyby w stanie wykonywać swojego zawodu, jeśliby brakowało im zębów. Niestety luki w uśmiechu często dyskwalifikują ludzi, którzy chcą dostać wybrane stanowiska pracy. To przykre, ale ludziewzrokowcami i nierzadko oceniają innych w ciągu zaledwie pierwszych kilku chwil. Cudowny uśmiech zawsze ułatwia zjednywanie sobie ludzi. Jeśli jednak w naszym życiu wydarzyło się coś, co było powodem ubytków w uśmiechu, to nie wydaje się to być koniec świata. Nie oznacza to, że powinniśmy nie wychodzić z domu czy stale mieć skwaszoną minę. Należy po prostu wybrać się do gabinetu dentystycznego i spytać o implanty. Nie powinniśmy się denerwować. Jest XXI stulecie i stomatolodzy robią takie zabiegi dość często. Implanty - znacznie tu - implanty warszawa - to najnormalniejsze w świecie zęby, które wprowadza się do dziąsła na stałe. Jedna różnica jest taka, że na miejscu korzenia mają śrubę. Cały zabieg nie trwa dłużej niż godzinę i jest przeprowadzany pod znieczuleniem. Implanty rewelacyjnie uzupełnią jakieś pojedyncze braki w uzębieniu.


Polecamy też

Masz kłopoty z uzębieniem? Odszukaj stomatologa w stolicy!

zdrowie - migawka
Oprawcowane przez: Charles Haynes
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach, większa część Polaków ma opłaconą składkę zdrowotną. Jest ona o tyle istotna, że umożliwia nam bezpłatne wizyty u większości specjalistów. Wejście w posiadanie takich uprawnień nie jest trudne. Przysługuje ono studentom, ludziom zatrudnionym na etat, emerytom. Z powodu dużej ilości zainteresowanych poszczególnymi specjalistami, udanie się do nich w niedalekim czasie jest niemożliwe. Jest to widoczne zwłaszcza w dużych miastach jak stolica, gdzie mieszka sporo studentów. Jednym z najmocniej popularnych lekarzy jest stomatolog.


Od tej chwili nie będziemy już musieli skrywać swego uśmiechu i zasłaniać się dłonią, kiedy będziemy się uśmiechać. Od tego momentu będziemy w stanie w pełnej krasie pokazywać wszystkim swój piękny uśmiech i znów być szczęśliwi.
2018-12-05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.