Suplementy

Suplementy – czasopisma zalane są ich reklamami, a wytwórcy ścigają się w wymyślaniu problemów zdrowotnych, na które ich suplementy mają pomagać.


Jednak czy naprawdę potrzebujemy suplementów , gdy żywimy się zdrowo? Naukowe badania nie są jednoznaczne w kwestii suplementów diety, po części z powodu, że suplementy może wytwarzać każdy, a nie tylko przedsiębiorstwa farmaceutyczne.
laminine tabletki
Oprawcowane przez: Cheryl
Źródło: http://www.flickr.com


para
Oprawcowane przez: leonardo samrani
Źródło: http://www.flickr.com


Przez wzgląd na to, że nasze jedzenie jak też środowisko tak różni się od tego, przy jakim ewoluowaliśmy, przezorne zdaje się założenie, iż dla utrzymania dobrego stanu zdrowia, rekomendowane (a może nawet nieodzowne) będzie suplementowanie pewnych, wyjątkowo trudnych do uzyskania składników odżywczych.


Suplementy które z pewnością warto łykać to między innymi witamina D. Jej niedobory ma większa część Rodaków, jest to właściwie hormon, którego receptory mają praktycznie wszystkie komórki naszego organizmu, stąd deficyty witaminy D skojarzone są z wieloma schorzeniami, jak rak, choroby autoimmunologiczne, depresja itd. Skóra ludzka wytwarza tą witaminę z cholesterolu pod wpływem silnego promieni słonecznych. Przebieg ten działa gorzej u ludzi starszych, otyłych.

Jeżeli zafascynował Cię przedstawiany tekst, to odwiedź www narzędzia protetyczne a tam oczekują na Ciebie materiały warte zainteresowania. Zobacz je - będziesz niezwykle zadowolony!

Współcześnie spędzamy większość czasu w pomieszczeniach więc nasza skóra wytwarza za mało owej witaminy. Nowoczesnym suplementem który mogę polecić są Laminine tabletki. To 9-dniowy ekstrakt z jajek wzbogacony wyciągiem z roślinnego białka oraz białka z ryb morskich.
Zapewniają one organizmowi komplet najważniejszych białek oraz aminokwasów, jak również mechanizmy do transportu tychże materiałów odżywczych do narządów, w których są one konieczne.
2019-02-11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.