Sprzęt dla każdego zwolennika footballu.

„Piłka jest okrągła, a bramki są dwie” – powtarzał jeden lepszych trenerów narodowej drużyny. I wydaje się, że nikt od jego czasów, nie zapodał bardziej trafnego przepisu na, to czym właściwie jest piłka nożna. Tylko co z tego, skoro nasza reprezentacja wydaje się być głucha i ślepa na taką radę
.
Zegar kibica, Euro 2012
Oprawcowane przez: Gadżeter
Źródło: http://znajdz-prezent.pl
Na szczęście mamy coś co nas podtrzymuje na duchu: kibiców, którzy nigdy nie tracą nadziei. Są obecni na każdym meczu, stadiony pękają nimi w szwach, a każdy gol będzie przez nich wyklaskany. To z myślą o nich powstał biznes z gadżetami dla kibiców. Każda drużyna ma koszulki ze swoimi nazwiskami, a jak grzyby po deszczu tworzy się następny sklep piłkarski - .

Tego typu sklepy posiadają na stanie praktycznie wszystko można stworzyć z nazwą określonej drużyny. Mamy zatem: części garderoby, piszczałki, szaliki i cała reszta.

Rewelacją ostatnich mistrzostw świata były piłki nożne. To już ponoć tradycja, że co mistrzostwa tworzona jest nowa piłka, która ma być obiektem marzeń każdego kibica. Któż nie chciałby mieć piłki podobnej do tej, którą gra Błaszczykowski? Toż to must have każdego miłośnika piłki nożnej. Podobne piłki rozchodziły się jak świeże bułeczki. Przecież chyba każdy pragnie posiadać po podobnym narodowym szaleństwie jakąś pamiątkę i po latach wrócić myślami do pełnych emocji momentów.

Gadżety bez wątpienia pełnią funkcję pewnego spoiwa i tworzą niepowtarzalny efekt. Nie ma nic bardziej integrującego niż widok mnóstwa ludzi w takich samych ciuchach, których oprócz nich łączą jeszcze zbliżone emocje. I ten niosący się okrzyk satysfakcji dobywający się z niejednego gardła i niejednej piersi, kiedy nasza drużyna zdobywa gola.

Polecamy też

Jak najlepiej znaleźć buty do gry w piłkę nożną?

Piłka nożna
Oprawcowane przez: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Każdy, kto ma zamiar rozpocząć grać w piłkę nożną, niezaprzeczalnie powinien wiedzieć dobrze o tym, iż odpowiedni wybór obuwia to niezwykle istotna sprawa. Źle dopasowane buty mogą w znacznej mierze przeszkadzać na boisku, niezależnie od tego, czy gramy zawodowo, czy też zupełnie amatorsko. Należy zatem dowiedzieć się, jakie są najbardziej znane modele butów oraz jak je odpowiednio dopasować.


Mimo że gadżety to często czysty interes, jeśli chodzi o firmy, które za nim stoją, jednak dla zwykłego człowieka, to urasta on do rangi symbolu. Chyba nic nie pokazuje bardziej przywiązania do drużyny niż idący drogą kibic, z powiewającym na wietrze szalem we wzorach swojej drużyny - . Często dla fana posiadanie tego typu rzeczy jest powodem do dumy. Tylko zasmuca, że nasza reprezentacja, niesiona takim dopingiem jeszcze nie do końca odnajduje się wspólnie na boisku. Może należy zawodnikom zafundować po koszulce kibica?
2018-06-22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.