Sport dla każdego
Nordic walking, park, spacer
Oprawcowane przez: iStock
Źródło: iStock

Chodzenie z kijkami dla zaawansowanych - pomysł na zdrowy duch

Jak dużo odmiennych trendów, tak też moda na nordic walking przywędrowała do kraju z zachodu. Jest to specyficzna metoda marszu, stosowana do rekreacji. Od zwykłego chodu różni się zastosowaniem specjalnych kijów, dzięki którym cały chód prezentuje się inaczej niż normalnie.
trening
Oprawcowane przez: Take Back Your Health Conference
Źródło: http://www.flickr.com

O czym musimy pamiętać chcąc zapewnić sobie nienaganną sylwetkę?

Nienaganna sylwetka wymaga podobnie odpowiedniej diety, jak również systematycznych treningów. Każda osoba, która pragnie w krótkim czasie uzyskać zauważalne rezultaty powinna skorzystać jednocześnie z pomocy dietetyka, jak też indywidualnego trenera. Opłaca się zapewnić sobie indywidualny program żywieniowy, jak i ćwiczeniowy, ponieważ jak wiadomo, każdy organizm cechuje się odmiennymi predyspozycjami.
jazda konna
Oprawcowane przez: Shannon Veerkamp
Źródło: http://www.flickr.com

Wycieczki z nauką jazdy konnej

Jeśli chcielibyśmy zaszczepić w naszym dziecku takie wartości jak cierpliwość i wytrwałość w dążeniu do celu, to powinniśmy zapisać je na jakieś zajęcia sportowe. A jeżeli chcemy dodać do tego pewną jedność z naturą i zamiłowanie do innych stworzeń, to wtedy na pewno idealną opcją będzie nauka jazdy konnej. To idealne rozwiązanie dla każdego. Nawet, jeżeli nasze dziecko jest niepokorne i nie chce nas słuchać, to faktycznie dobrze pomyśleć o rozładowaniu w jakiś sposób jego nerwów i w tego typu sytuacji też nauka jazdy konnej okaże się idealnym pomysłem.
trener personalny
Oprawcowane przez: Deb Nystrom
Źródło: http://www.flickr.com

Trener osobisty – dlaczego warto jest wybrać zajęcia z profesjonalistą?

Marzenia o szczupłej sylwetce towarzyszą większości osób, które mają choćby kilka kilogramów nadwagi. Niestety wiele nie ma w sobie odpowiednio dużo motywacji, by zacząć ćwiczyć oraz zmienić swoją dietę na zdrowszą. Wesprzeć nas w tym może trener osobisty Poznań. Nie mów z miejsca, iż jest ci niepotrzebny i znakomicie dasz sobie radę sam.
pływanie
Oprawcowane przez: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com

okulary dla pływaków Dlaczego powinniśmy pływać?

Chociaż niby żyjemy według statystyk sporo dłużej, aniżeli nasi przodkowie, to i tak trudno rzec, że najzwyczajniej w świecie nie narzekamy na swoje zdrowie. W zasadzie sytuacja jest taka, iż takie choroby, które niegdyś powodowały niemalże natychmiastową śmierć, obecnie są skutecznie leczone. W takim razie można powiedzieć, że o wiele większa długość życia to i tak nie jest akurat nasza zasługa. Jednakże naturalnie ludzie mogą dbać o własny organizm! Chociaż oczywiście większość ludzi o tym zapomina.
drużyna
Oprawcowane przez: Tony Tseng
Źródło: http://www.flickr.com

Sponsoring, czyli strategiczny możliwość na wzrost znaczenia sportu i podstawowy instrument marketingu sportowego.

Czy kiedykolwiek zastawialiście się ile korzyści przynosi sportowcom sponsoring? Ile trzeba się postarać, aby dana oferta sponsoringowa była skuteczna i jednocześnie pewna? To co zmieniło się w Polsce czy też w innych krajach to między innymi powstanie nowych ośrodków sportowych, współczesne stroje, bądź też niezapomniane zawody sportowe to zasługa właśnie firm podejmujących się sponsoringu.
siłownia
Oprawcowane przez: John Hickey-Fry
Źródło: http://www.flickr.com

W jaki sposób siłownia może pomóc w bitwie o zgrabną figurę?

Aktywność fizyczna wielu ludzi jest ostatnio niezwykle zadziwiająca. Znaczny odsetek rodaków rozpoczyna troszczyć się o swoją kondycję oraz sprawność. Zapisują się na wszelkiego typu zajęcia na siłowni albo na fitness. Powstają także kluby wsparcia, w których wzajemnie walczy się z każdym kilogramem. Najbardziej tymczasem wizytowane będą siłownie.
Rowerzysta
Oprawcowane przez: Aiaraldea Komunikazio Leihoa
Źródło: http://www.flickr.com

Rowerki treningowe i napoje izotoniczne.

Sklep internetowy proponuje w konkurencyjnych cenach - rowerki stacjonarne i napoje izotoniczne.
Rowerki stacjonarne zalicza się na pewno do najbardziej popularnych i najczęściej kupowanych urządzeń spośród całego asortymentu dostępnych sprzętów do ćwiczeń. Rowerki stacjonarne to urządzenia do ćwiczeń cardio. Mogą być także wykorzystywane w rehabilitacji. Polecane są dla ludzi z każdej grupy wiekowej, o różnym stopniu sprawności fizycznej.
Duszniki-Zdrój
Oprawcowane przez: David Short
Źródło: http://www.flickr.com

Jaki miejscami Ziemia Kłodzka zachęca turystów, najbardziej popularne atrakcje warte odwiedzenia w tym regionie

Jednym z bardziej atrakcyjnych turystycznie rejonów naszego kraju jest Kotlina Kłodzka. Jej obszar jest niewielki, tak naprawdę w każde miejsce można łatwo dojechać albo rowerem, autem czy za pomocą dobrze rozbudowanej komunikacji zbiorowej. Lecz jest to obszar dość bogaty w najróżniejsze atrakcje przyrodnicze, historyczne i rozrywkowe, że każdego roku odwiedzają go tysiące turystów.
Sport, bieganie
Oprawcowane przez: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Istotą niejednego treningu jest doskonale ułożony plan.

Doskonałe przygotowanie do zawodów sportowych to podstawowe jak i najistotniejsze zadanie dla niejednego sportowca. Przez cały rok powinien być w dobrej formie, jednak w momencie gdy będzie uczestniczył w zawodach, intensywniej powinien się do tego przygotować. Trener opracowuje rzeczowy plan działania a także w porozumieniu z dietetykiem właściwą dietę. I jest to niezależne od dyscypliny, którą się ćwiczy. Dla przykładu przeanalizowany zostanie plan treningowy triathlon. Po pierwsze czym będzie triathlon?
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.