Pomysły na prezenty dla chłopca od 7 do 13 lat

Masz syna w wieku szkolnym, jakiego rozpiera werwa? Nie masz pojęcia jak go poskromić? Spróbuj zmęczyć go rozrywką na powietrzu.


Wiemy, iż nie jest to łatwe, pomimo to pragniemy zaproponować Ci parę prostych podejść.
Na pewno pamiętasz jak jako maluch bawiłeś się w podchody? Wspólne eksploracje w lesie dostarczały Tobie a także Twoim kolegom wiele emocji? Postaraj się uatrakcyjnić ową zabawę, niech Twe dziecko szpieguje mieszkańców lasu oraz spróbuje zrobić im zdjęcie. W prezencie na Mikołaja natomiast daj mu lornetkę, dzięki której będzie mógł tropić zwierzynę. Pracujesz zawodowo więc nie masz dużo czasu na ekskursje z synem? Niech latem zagra z kompanami na podwórzu w mini golfa lub Speedmintona. Zimową porą zaaranżuj mu śnieżny kulig sankami, czy zjazdy z pagórków na plastykowych jabłkach. W ferie i wakacje wysyłaj go na obozy jak też kursy sportowe. Zaproponuj swojemu dziecku lekcje konnej jazdy, kursy narciarstwa i gry w tenisa, jazdy gokartami, , oraz mnóstwo innych atrakcji.


Kwiat słonecznika i olej
Oprawcowane przez: www.tOrange.biz Valdemar Fishmen
Źródło: http://www.flickr.com


iluzjonista
Oprawcowane przez: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com


higiena
Oprawcowane przez: Adam Mikołajczyk, Kostrzewa PR


Kręci Ci się w głowie za każdym razem, kiedy stajesz w sklepie przed setkami zabawek, z jakich masz wybrać podarunek dla chłopca w wieku 7-13 lat na imieniny, Mikołajki, lub inną okazję? Co więcej - prezenty w marketach nierzadko są do siebie bardzo podobne, różnią się jedynie ceną. Wielu młodzików w owym wieku jest fanatykami komputerowymi i trafia do siódmego nieba, kiedy otrzymuje dla przykładu grę. Natomiast mali sportsmeni najbardziej pragnęliby dostać nowiutką piłkę czy też sprzęt sportowy.
Na początek musisz sprecyzować cenę prezentu, osobowość oraz zainteresowania potomka, by zawęzić pole poszukiwania a także sprawniej odnaleźć coś, co uraduje ucznia podstawówki.

Jeżeli spodobał Ci się ten artykuł to kliknij w odsyłacz do źródła, który przeniesie Cię do witryny, gdzie poznasz interesujące informacje na ten wątek.

Iluzjonista jest to często wymarzony zawód młodzika w owym wieku, spraw mu zatem stosowne gadżety.
2020-05-14
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.