Odmienne cechy przedmiotów dla dzieci i dorosłych

Niektóre przedmioty sportowe są dostępne zarówno dla dzieci, jak też i osób starszych – pierwsza wymienione grupa wiekowa używa ich w celu zabawy, natomiast druga do wyzwań ekstremalnych oraz sportów wyczynowych.


trekking
Oprawcowane przez: Lars Plougmann
Źródło: http://www.flickr.com


hulajnogi wyczynowe
Oprawcowane przez: Kristina D.C. Hoeppner
Źródło: http://www.flickr.com


warszawa na dla dzieci
Oprawcowane przez: Ronaldo Ferreira
Źródło: http://www.flickr.com


Zazwyczaj każdy osobny przedmiot to również inna specyfikacja oraz właściwości, które dobiera się odpowiednio do wszystkich grup wiekowych oraz ich przeznaczenia.


Polecamy też

Nagrywaj swoje sportowe doświadczenia!

Filmowanie i zdjęcia z powietrza
Oprawcowane przez: energylabsbr
Źródło: http://www.flickr.com
Wśród całego mnóstwa najróżniejszych sportów jakim może się obecnie oddawać każdy z nas bardzo łatwo znajdziemy także i takie, z których w dosłownie każdym przypadku płynie sporo niezwykle intensywnych emocji. Jest to rzecz jasna propozycja głównie dla osób które lubią adrenalinę i nie boją się wykorzystywać swojego czasu w nierzadko trochę ryzykowny sposób – równocześnie jednak zawsze wiąże się to z naprawdę doskonałą zabawą.


Perfekcyjnym przykładem są hulajnogi dla dzieci – bardzo trwałe, stosunkowo lekkie, aby pociechy mogły je przenosić, a także – co ważne – najbardziej bezpieczne, ponieważ mogą z nich korzystać także i dwuletnie dzieci. Są to przedmioty posiadające dwa albo trzy poszerzone koła wyprodukowane z materiałów najwyższej jakości, a także kierownicę, dzięki czemu z łatwością można nią kierować. Na dwóch końcach kierownicy są widoczne wykonane z gumy rączki, z których dłonie nie ześlizgną się. Na hulajnodze nie potrzeba większych możliwości, by utrzymać równowagę, dlatego też maluchy nie powinny mieć problemu z kierowaniem nią. ceny ich są zróżnicowane oraz uzależnione od barw, materiałów, z których zostały wyprodukowane oraz liczby kół. Najbardziej popularnymi są hulajnogi dla maluchów liczące dwa koła. Wyróżnia się także hulajnogi wyczynowe , przeznaczone dla dorosłych osób, cechujące się małą wagą i bardzo wytrzymałą konstrukcją. Dodatkowo – są wyposażone w miękkie koła oraz poszerzony podest, aby bez trudu wykonywać triki. Hulajnogi wyczynowe to też wzmocnione hamulce.


Dla osób dorosłych dostępne są też tzw. drążki rozporowe , służące do ćwiczeń oraz podciągania. Mają za zadanie przede wszystkim polepszyć metabolizm oraz krążenie, jak też wymodelować mięśnie w górnej partii ciała. Zawiesić je można na drzwiach, ścianach lub suficie.
2018-07-11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.