Kilka przykładowych sposobów na modelowanie sylwetki czyli co kobiety mogą znieść żeby ładnie wyglądać.

Z paniami jest taka sytuacja, że jedne miejsca będą chciały pomniejszyć, a z kolei inne powiększyć. Do tych ostatnich zalicza się na przykład biust, a pomysłów na to, żeby nabrał on odpowiedniej wielkości i kształtu będzie przynajmniej kilka. Do niedawna najbardziej popularne były silikonowe wkładki, jednak w ostatnim czasie zaczyna się od nich odchodzić na rzecz innych metod.


kobieta, lekarz
Oprawcowane przez: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.
Aktualnie coraz częściej jest robiony przeszczep tłuszczu do biustu (sprawdź dodatkowe informacje). Metoda ta jest niezwykle skuteczna, bardzo ładnie kształtuje biust, a co najważniejsze nie trzeba po niej nosić żadnego ciała obcego. W kilku słowach zabieg ten polega na wzięciu tłuszczu z jakiejś innej części ciała i wszczepieniu go do biustu, przebiega on przeważnie w dwóch etapach. W znieczuleniu ogólnym pobierana jest odpowiednia ilość komórek tłuszczowych z bioder albo ud, uzyskane tym sposobem tkanki są poddawane oczyszczaniu a następnie wprowadza je w odpowiedniej ilości w piersi. Dzięki wykorzystaniu tkanek z własnego organizmu przeszczep tłuszczu do biustu cena (kliknij strone) jest bardzo bezpiecznym zabiegiem i rzadko daje jakieś groźniejsze powikłania.


Jednym z etapów opisywanego wcześniej przeszczepu tłuszczu do biustu jest liposukcja, ten właśnie zabieg cieszy się dużą popularnością również w celu zredukowania tkanki tłuszczowej w ciele. Najczęściej robi się go na brzuchu i udach, czyli tam gdzie występuje najwięcej problemów ze zbyt dużą ilością komórek tłuszczowych, lecz dużo pań decydować się również będzie na wykonanie go na jakiejś inne części ciała.


liposukcja
Źródło: http://www.lipoline.pl/
Na przykład liposukcja twarzy (użyteczne źródło) na stałe weszła od niedawna do standardowych zabiegów wykonywanych w kosmetycznych gabinetach.

Ciekawi Cię opublikowany w tym serwisie artykuł? Kliknij więc oprócz tego ten link i przeczytaj więcej info leczenie słuchu śląsk na omawiany problem!

Twarzy nie da się wymodelować za pomocą diety czy ćwiczeń, dlatego też jedynym sposobem na eliminację nadmiarowego tłuszczu jest właśnie liposukcja. Sam zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym w specjalnie wyposażonych gabinetach. Lekarz robi niewielkie nacięcia w odpowiednich miejscach, przez jakie następnie usuwa komórki tłuszczowe, a na zakończenie zakłada się kilka szwów, które trzeba przez następne kilka dni nosić.
2019-02-24
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.