Co jest ciekawym rozwiązaniem dla osób spożywających białko?

Od jakiegoś czasu mówi się, że do typowego wyposażenia sportowców mogą zaliczać się nie tylko tego typu akcesoria jak ręcznik czy też torebka, ale także bidon oraz shaker.
obuwie
Oprawcowane przez: Gage Skidmore
Źródło: http://www.flickr.com


Jest tak z tego powodu, że osoby uprawiające wyczynowo różne konkurencje sportowe, bardzo często stosują przeróżne dodatki diety.


białko shaker
Oprawcowane przez: Trevor Leyenhorst
Źródło: http://www.flickr.com


Posiadają one m.in. białko, jakie ma tendencję do odkładania się na ściankach np. kubka. Z tego też powodu jeżeli nie chcesz, aby twój suplement się zmarnował poprzez pozostające po wewnętrznej stronie np. szklanki białko shaker jest interesującym wyjściem. To bardzo przydatne narzędzie - ma ponadto załączoną miarkę, dzięki jakiej w każdym wypadku można by precyzyjnie odmierzyć pożądaną ilość środka. Tego typu shakery wykonane są z nietoksycznego tworzywa sztucznego. Co poniektóre shakery posiadają dodatkowe pojemniczki na tabletki bądź proszek. Jeśli nie wiesz, jaki shaker okaże się najlepszym wyjściem, to tego typu właśnie wielofunkcyjny towar mógłby zostać akurat nim.


Sportsmeni już od długiego czasu nie powinny się już zmagać z kiepską rozpuszczalnością oraz grudkami. To dzięki zastosowaniu szczególnie wytworzonych sitek - tego typu problem odszedł w zapomnienie. Shakery będą sprawdzać się zarówno podczas szykowania odżywki przed treningiem, jak i po jego zakończeniu. Jest to idealne wyjście dla kobiet i mężczyzn.
Tego typu shaker używany do rozrabiania białka ma naturalnie zamykane wieko oraz gwarantuje duży stopień bezpieczeństwa w czasie transportu suplementu. Takie shakery są do nabycia w jakimkolwiek dobrym sklepie z asortymentem dla sportowców w cenie nawet poniżej 80 złotych.
2019-01-30
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.