Bioenergoterapia - bezsprzecznie jedna z najpopularniejszych „odmian” medycyny niekonwencjonalnej.

Niekończące się kolejki do lekarzy, korupcja, niedostępność badań i informacji, wysokie ceny medykamentów, przekładane terminy wizyt, kłopoty z rejestracją - wymieniać można bez przerwy.


Kilka słów o coachingu
Oprawcowane przez: www.istockphoto.com
Źródło: www.istockphoto.com


Zarzutów pod adresem naszej służby zdrowia nie brakuje. Nie dziwi więc fakt, iż coraz chętniej zamiast połykać kolejne pigułki i tracić czas w poczekalniach gabinetów, decydujemy się na skorzystanie z bardziej oryginalnych sposobów leczenia.


Morze, Jantar
Oprawcowane przez: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu


Polecamy też

W momencie, kiedy coś zaczyna nam doskwierać szukamy różnorodnych sposobów, by sobie pomóc

figura
Oprawcowane przez: Dell Inc.
Źródło: http://www.flickr.com
Zwykle jest tak, iż najpierw wybieramy się do doktora. Jeśli zalecone farmaceutyki nie przyniosą oczekiwanych efektów zaczynamy korzystać z opinii innych osób męczących się z takim samym lub podobnym zmartwieniem.


Najczęściej przeszukujemy w takich wypadkach internet i szukamy rozwiązania swoich zmartwień.


W dzisiejszych czasach, coraz bardziej popularna staje się bioenergoterapia Wrocław jest tego idealnym przykładem. Pojawia się jednakże pytanie: czym w istocie jest owa „odmiana” medycyny? Najprościej mówiąc to pobudzanie organizmu jednostki do samoregeneracji za pośrednictwem właściwego działania energetycznego. Jednym z „narzędzi” bioenergoterapii, na które warto zwrócić uwagę jest bezsprzecznie masaż ojca klimuszki, nadzwyczaj pomocny w usuwaniu chorób, takich jak na przykład: depresja, migreny, uczulenia, zaburzenia nerwicowe, sztywność stawów, zakrzepica, zapalenie węzłów chłonnych. Poza tym, usprawnia on krążenie krwi i wszelkich płynów ustrojowych, oczyszcza organizm z toksyn, wspomaga przemianę materii, odpręża, redukuje cellulit, poprawia elastyczność skóry.


Jednym słowem, odpowiada za regulację biopola człowieka.

Jeśli zainteresował Cię ten tekst, sprawdź przykłady (https://www.edukacjaaktywna.pl/kontakt.html) umieszczone tutaj. Na pewno znajdziesz tu coś ciekawego dla siebie.

W okresie zabiegów koniecznie trzeba zaniechać przyjmowania używek, a zatem picia kawy, alkoholu oraz palenia papierosów.
2019-10-18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.