Depresja
systemy modułowe
Oprawcowane przez: BLACK RED WHITE SA
Źródło: http://www.brw.com.pl/

Kiedy a także czemu należałoby pójść do psychologa

Czasami świat wali ci się i nie umiesz samodzielnie go udźwignąć. Cierpi twa psyche a także ciało, nie potrafisz normalnie żyć. Wtedy należałoby pomyśleć o pomocy!


Kiedy a także czemu należałoby pójść do psychologa

Jeśli boli cię ząb, możesz go samodzielnie wyrwać, ale czy się na to zdecydujesz? Na pewno nie, jak najprędzej umówisz się z dentystą.
przygnębiona kobieta
Oprawcowane przez: Laura Lewis
Źródło: http://www.flickr.com

Co zrobić, by w tym roku nie dopadła nas deprecha?

Depresja to koszmarna choroba, która niszczy solidnie naszą psychikę, lecz również organizm. Czyli jeżeli nie będziesz starał się walczyć z depresją, nigdy nie możesz marzyć o szczęściu. Takie są realia! W jaki sposób jednak możemy walczyć z depresją sezonową, zatem chorobą, która jest w stanie uderzyć nas pewnego dnia, a później na dłuższy czas efektywnie wyniszczyć? Może nie jestem specjalistą, lecz tak naprawdę mogę podać nieco skutecznych sposobów, dzięki to którym będziesz miał okazję walczyć ze swoją depresją. Poczytaj ten artykuł.
Kiedy dusza choruje
Oprawcowane przez: Bird&Co.
Źródło: Bird&Co.

Rodzaje lamp do fototerapii

Aby perfekcyjnie dokonać wyboru konkretnej metody leczenia, najbezpieczniej zapoznać się bliżej z samą kwestią, jaka jest terapia światłem, poznać gabinety wykwalifikowane w fototerapii i kierować się osądami wyłącznie wytrawnych i sprawdzonych fachowców w tej branży. Współcześni mieszkańcy środkowej i północnej Europy często bowiem narzekają podczas zimy i jesieni na brak dostatecznej ilości światła słonecznego, którego nasi odlegli ewolucyjni przodkowie mieli pod dostatkiem. Światło ma niebagatelną rolę w syntezie witaminy D, wpływa na samopoczucie, humor, cerę i kondycję psychiczną, więc jego pozbawienie wiąże się z przykrymi doznaniami, które mogą wywołać nawet depresję sezonową.
psycholog
Oprawcowane przez: Ilmicrofono Oggiono
Źródło: http://www.flickr.com

Jak odszukać najlepszego psychologa na terenie Wrocławia?

Sporo osób korzysta dziś z pomocy psychologa. Żyjemy w trudnych, ogromnie zabieganych czasach, w jakich często nie mamy czasu dla siebie. Uporczywe życie w stresie, brak czasu na odetchnięcie czy niepokojenie się brakiem pieniędzy oraz innymi problemami może spowodować problemy zdrowotne, także psychiczne.
depresja
Oprawcowane przez: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com

Jakie są powody depresji zimowej?

Sposobów walki z gorszym samopoczuciem psychicznym w zimniejszych okrasach jest sporo. Czasem stuprocentowo właściwe rozwiązania to te najprostsze. Nie warto zapominać o sobie w natłoku spraw na co dzień, gdyż to my musimy być na pierwszym miejscu dla siebie. Niestety, depresja zimowa może dopaść nas, nawet na co dzień szczęśliwych, absolutnie spontanicznie. Nikt nie spodziewa się ataku, a gdy on nadejdzie, należy się udać do właściwego specjalisty.
słońce
Oprawcowane przez: Ed Dunens
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli masz depresję jesienną, fototerapia to z pewnością dobre rozwiązanie

Chyba każdy z nas wraz z nadejściem chłodniejszej pory czasami zaczyna wpadać w gorszy nastrój. Jeśli jesteś chociaż odrobinę wrażliwy na zmiany pogody, wtedy bez wątpienia doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, czym jest jesienne pogorszenie humoru. Taka depresja sezonowa często nas dopada, dlatego trzeba wiedzieć, w jaki sposób można sobie z nią radzić.
jesień
Oprawcowane przez: neonow
Źródło: http://www.flickr.com

Melancholia to czy depresja?

Nasze życie jest ściśle związane z rytmem natury. W momencie gdy przyroda budzi się do życia, jakby coś w nas wstępowało. Mamy nagle w sobie całą masę energii, pragniemy góry przenosić. Gdy obumiera – my również zwalniamy. Jesienną porą, gdy dni stają się krótsze, niebo jest bardziej zachmurzone a powietrze rześkie, łatwo łapiemy infekcje i zauważamy znaczny spadek energii.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.