Witaminy
Pokrzywa
Oprawcowane przez: Harry Rose
Źródło: http://www.flickr.com

Najlepszy napój pokrzywowy - zobacz również inne zdrowe soki!

Pokrzywa to nie tylko zielsko. Od wieków używana jest z uznaniem ze względu na przymioty lecznicze i zalety odżywcze. Sok z pokrzywy zawiera sporo wartościowych witamin, mikroelementów i soli mineralnych korzystnych w wielu chorobach. Od dawna wykorzystywana jest w medycynie ludowej.
lekarstwa
Oprawcowane przez: Pete
Źródło: http://www.flickr.com

Jak wyglądają obecnie prawne regulacje dotyczące legalnej sprzedaży leków w internecie

Handel internetowy ma coraz większą popularność, ludzie sprawdzają przez sieć w zasadzie wszystko, co będzie się dało. Nie ma co ukrywać, że internetowe sprawunki będą i tańsze, i bardziej wygodne, nie trzeba chodzić po sklepach szukając jakiegoś przedmiotu, a można złożyć na niego zamówienie siedząc wieczorem w fotelu i popijając szklankę herbaty. Nic więc dziwnego, że także na rynek leków i kosmetyków przebojem wkroczyły sklepy internetowe, proponując w taki sam sposób ogromną liczbę produktów.
para
Oprawcowane przez: leonardo samrani
Źródło: http://www.flickr.com

Suplementy

Suplementy – gazety zalane są ich reklamami, natomiast wytwórcy ścigają się w wynajdywaniu problemów zdrowotnych, na które ich suplementy miały by pomagać.


Suplementy

Jednakże czy naprawdę potrzebujemy suplementów , gdy żywimy się zdrowo? Naukowe badania nie są jednoznaczne w sprawie suplementów , po części z przyczyny, iż suplementy diety produkować może każdy, a nie tylko przedsiębiorstwa farmaceutyczne.
nowotwór
Oprawcowane przez: bargainmoose
Źródło: http://www.flickr.com

Dla kogo w najwyższym stopniu jest zalecany suplement diety pod nazwą ALAnerv i komu najbardziej się przyda?

Czasami są sytuacje w bytowaniu, iż nie moglibyśmy sobie z czymś poradzić. Poszukujemy wtedy jakiegokolwiek sposobu, żeby ułatwić sobie życie. Jest niemało lekarstw w sklepie z lekami, jakie potrafią nam w tym dopomóc, trzeba wyłącznie zastanowić się co wybrać.
lekarstwa w opakowaniu
Oprawcowane przez: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com

Flexus booster dopomoże nam zadbać o stawy

Okazuje się być dużo suplementów diety, które powinny w dobry sposób wpływać na funkcjonowanie naszego ciała, tak by go wspierać oraz spowodować, że na dłużej będzie miał szansę zachować siły witalne. Przez to właśnie warto się dowiadywać czego braknie w naszym organizmie, tak aby wiedzieć, co powinniśmy mu dostarczyć. Jedynie wtedy będziemy mieli świadomość, że dostarczamy mu niezbędnych witamin.
jesień
Oprawcowane przez: neonow
Źródło: http://www.flickr.com

Melancholia to czy depresja?

Nasze życie jest ściśle związane z rytmem natury. W momencie gdy rozkwita, wstępują w nas siły witalne. Odnajdujemy raptownie wewnątrz siebie mnóstwo energii, chcemy góry przenosić. Gdy szykuje się do spoczynku – tracimy rezon. Jesienią, gdy dni stają się krótsze, niebo jest bardziej zachmurzone a powietrze rześkie, łatwo się przeziębiamy i zauważamy widoczny spadek energii.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.