Jak można szybko i bez bólu zmienić kolor swych oczu?

przez | 10 czerwca 2022
Większość osób zachowuje dzisiaj dynamiczny styl życia. Jeśli nawet nie ćwiczy aktywnie, to na pewno skarży się na małą ilość wolnego czasu. Dla tego typu właśnie osób stworzono bardzo wygodne w użytkowaniu Soczewki kontaktowe.
Mogą być doskonałym rozwiązaniem dla młodych ludzi, którzy ćwiczą przeróżne konkurencje sportowe, gdyż w razie jakiejkolwiek kontuzji, w odróżnieniu od okularów, nie zranią np. nosa.

soczewki kontaktowe jednodniowe

Autor: Calvado.pl
Źródło: Dekoria.pl
Poruszają się razem z oczami i nie parują przy zmianach temperatury. Jeśli interesują Cię soczewki kontaktowe jednodniowe szkła będą o tyle wygodniejsze, że nie potrzebują do ich przechowywania specjalnego płynu. Można je zwyczajnie wyrzucić oraz założyć nowe. Ich dodatkową zaletą jest też ich niezwykle mała cena. Zazwyczaj także można uzyskać darmowe próbki. Poza tym za ich pomocą można by prędko zmieniać odcień swych oczu. Tego typu soczewki nie obciążają swoim ciężarem nosa, ani nie redukują pola widzenia.

Nie ociągaj się! Jeśli interesuje Cię nasz tekst, to kolejny interesujący artykuł (https://www.centrum-medyczne-ostroleka.pl/?ortopedia,24) znajduje się w tym linku. Zostaw nam swój komentarz – będzie nam bardzo przyjemnie.

Takie jednodniowe szkiełka są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą wkładać okularów, a często podróżują. Posiadają w tym czasie utrudniony dostęp do kranu, co komplikuje zamianę szkiełek w higienicznych uwarunkowaniach.

efekty

Autor: German Tenorio
Źródło: http://www.flickr.com

Jednodniowe soczewki mogą być wykorzystywane przez osoby z niemalże jakąkolwiek wadą wzroku: krótkowzrocznością, dalekowidztwem, astygmatyzmem czy też prezbiopią. Szkła kontaktowe nabywa się w pojemnikach posiadających 30 sztuk. Cena to ok.

70-100 złotych, zależnie od ich producenta i rodzaju szkiełek. Te sferyczne są trochę tańsze niż toryczne. Jeżeli chcesz zacząć zakładać tego typu szkiełka, warto wcześniej skonsultować się z lekarzem.