Jeżeli pacjent choruje na bolesną oraz śmiertelną chorobę, to łapie się wszelkich możliwych środków, żeby zmniejszyć swój ból w ostatnich momentach życia

przez | 13 listopada 2021
W bardzo bolesnych etapach choroby lekarze próbują wszystkich sposobów, żeby ulżyć cierpiącemu. Z tego powodu na przykład polecana bywa marihuana w małych dawkach.
W czerwcu tego roku nasz parlament w końcu przyjął ustawę, która zezwala na marihuanę w leczeniu sporej ilości chorób.

Szarlotka z bitą śmietaną

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
owoce

Autor: Materiały prasowe

Dzięki temu jesteśmy w grupie państw, które wychodzą na przeciw potrzebom cierpiącym chorym.

Nie zwlekaj! Jeżeli przypadł Ci do gustu nasz wątek, to czytaj również piaskowanie zębów warszawa bielany inne informacje na ten temat. Przygotowaliśmy je dla Ciebie z przyjemnością.

Powinniśmy im w jakiś sposób pomóc oraz ulżyć. Do tego służy właśnie medyczna marihuana. Posiada ona niezwykle długą tradycję i zażywano ją już w starożytnych Chinach. Dziś stosuje się ją najczęściej u pacjentów, którzy cierpią na stwardnienie rozsiane lub raka. Rozmaite i niezależne badania pokazały, że medyczna marihuana niweluje napięcie mięśniowe u chorych na stwardnienie, a to minimalizuje znaczny ból, którzy odczuwają pacjenci. U Pacjentów chorych na nowotwór wziewne przyjmowanie marihuany (po prostu wypalenie skręta) zmniejsza nudności i ogólne złe samopoczucie po chemioterapii. Marihuana pomaga także osobom, które chorują przykładowo na padaczkę. Schorzeń można byłoby wyliczyć więcej. Zatem twierdzenie pewnej konserwatywnej garstki osób, że marihuana jest zabójcza i uzależnia, wydaje się być krzywdzące.

Ustawa została w taki sposób napisana, że marihuanę będzie można dostać wyłącznie na receptę, a lekarz (Potrzebujesz porady specjalisty? Polecam – lekarz prywatnie nowy dwór mazowiecki) będzie przepisywał tylko takie ilości, które będą dobrane dla pacjenta. Nie będzie więc szans, aby oszukiwać oraz kupować więcej.