Pomysły na prezenty dla chłopca od 7 do 13 lat

przez | 11 maja 2022
Masz syna w wieku szkolnym, jakiego rozpiera werwa? Nie masz pojęcia jak go poskromić? Spróbuj zmęczyć go rozrywką na powietrzu.
Wiemy, iż nie jest to łatwe, pomimo to pragniemy zaproponować Ci parę prostych podejść.

Na pewno pamiętasz jak jako maluch bawiłeś się w podchody? Wspólne eksploracje w lesie dostarczały Tobie a także Twoim kolegom wiele emocji? Postaraj się uatrakcyjnić ową zabawę, niech Twe dziecko szpieguje mieszkańców lasu oraz spróbuje zrobić im zdjęcie. W prezencie na Mikołaja natomiast daj mu lornetkę, dzięki której będzie mógł tropić zwierzynę. Pracujesz zawodowo więc nie masz dużo czasu na ekskursje z synem? Niech latem zagra z kompanami na podwórzu w mini golfa lub Speedmintona. Zimową porą zaaranżuj mu śnieżny kulig sankami, czy zjazdy z pagórków na plastykowych jabłkach.

Kliknij ten odnośnik, a zobaczysz, że znajdujące się tam wpisy ze strony (https://ortodoncjabecker.pl/) zainteresują te osoby, które zaabsorbowane są rozważaną w tym miejscu tematyką.

W ferie i wakacje wysyłaj go na obozy jak też kursy sportowe. Zaproponuj swojemu dziecku lekcje konnej jazdy, kursy narciarstwa i gry w tenisa, jazdy gokartami, , oraz mnóstwo innych atrakcji.

Kwiat słonecznika i olej

Autor: www.tOrange.biz Valdemar Fishmen
Źródło: http://www.flickr.com
iluzjonista

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com

higiena

Autor: Adam Mikołajczyk, Kostrzewa PR
Kręci Ci się w głowie za każdym razem, kiedy stajesz w sklepie przed setkami zabawek, z jakich masz wybrać podarunek dla chłopca w wieku 7-13 lat na imieniny, Mikołajki, lub inną okazję? Co więcej – prezenty w marketach nierzadko są do siebie bardzo podobne, różnią się jedynie ceną. Wielu młodzików w owym wieku jest fanatykami komputerowymi i trafia do siódmego nieba, kiedy otrzymuje dla przykładu grę. Natomiast mali sportsmeni najbardziej pragnęliby dostać nowiutką piłkę czy też sprzęt sportowy.

Na początek musisz sprecyzować cenę prezentu, osobowość oraz zainteresowania potomka, by zawęzić pole poszukiwania a także sprawniej odnaleźć coś, co uraduje ucznia podstawówki. Iluzjonista jest to często wymarzony zawód młodzika w owym wieku, spraw mu zatem stosowne gadżety.