Uśmiech jest najładniejszą wizytówką każdego człowieka – przełamuje lody i pozwala poznawać nowych przyjaciół

przez | 9 lipca 2021
Twierdzi się, że uśmiechnięty człowiek natychmiast wydaje się być ładniejszy. Tym bardziej jeżeli jest to szeroki uśmiech od ucha do ucha.
W wielu branżach istotna jest prezencja i miły uśmiech.

wykład

Autor: DFID – UK Department for International Development
Źródło: http://www.flickr.com
kobiece usta

Autor: Nicolas Fuentes
Źródło: http://www.flickr.com
Sprzedawczyni w sklepie albo prezenterka telewizyjna nie byłyby w stanie wykonywać swojego zawodu, jeśliby brakowało im zębów. Niestety luki w uśmiechu często dyskwalifikują ludzi, którzy chcą dostać wybrane stanowiska pracy. To przykre, ale ludzie są wzrokowcami i nierzadko oceniają innych w ciągu zaledwie pierwszych kilku chwil. Cudowny uśmiech zawsze ułatwia zjednywanie sobie ludzi. Jeśli jednak w naszym życiu wydarzyło się coś, co było powodem ubytków w uśmiechu, to nie wydaje się to być koniec świata. Nie oznacza to, że powinniśmy nie wychodzić z domu czy stale mieć skwaszoną minę. Należy po prostu wybrać się do gabinetu dentystycznego i spytać o implanty. Nie powinniśmy się denerwować.

Czy szukasz na stronie bezpłatna szkoła rodzenia wrocław czegoś wyjątkowo interesującego? Namawiamy zatem do następnego tekstu. Należy tylko wejść w ten link.

Jest XXI stulecie i stomatolodzy robią takie zabiegi dość często. Implanty – znacznie tu – implanty warszawa – to najnormalniejsze w świecie zęby, które wprowadza się do dziąsła na stałe. Jedna różnica jest taka, że na miejscu korzenia mają śrubę. Cały zabieg nie trwa dłużej niż godzinę i jest przeprowadzany pod znieczuleniem. Implanty rewelacyjnie uzupełnią jakieś pojedyncze braki w uzębieniu.

Od tej chwili nie będziemy już musieli skrywać swego uśmiechu i zasłaniać się dłonią, kiedy będziemy się uśmiechać. Od tego momentu będziemy w stanie w pełnej krasie pokazywać wszystkim swój piękny uśmiech i znów być szczęśliwi.