Palenie wydaj się być bardzo niezdrowym nawykiem, ale nie powinno to wpływać na nasze uzębienie

przez | 10 listopada 2021
Wszyscy wiemy, że palenie jest szalenie niedobre dla zdrowia. Jednakże, niektórzy nie są w stanie rzucić przyzwyczajenia, gdyż jest on silniejszy od ich silnej woli.
Jednakże, palenie nie powinno mieć wpływu na czystość zębów i oddech nałogowca.

pasty dla palaczy

Autor: N i c o l a
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach mamy już technologie, które pozwalają przedsiębiorstwom wypuścić na rynek nie tylko pastylki dla świeżego oddechu, ale również pasty dla palaczy. Mają one wielką ilość aktywnych cząsteczek, które pozwalają zachować nieskazitelny oddech, ale również wybielają szkliwo. Oczywiście, tego rodzaju pasty muszą posiadać znaczną ilość aktywnych środków – znacznie większą aniżeli normalne pasty. Wspomagają one jednak w przebarwieniach i w boju z próchnicą. Z reguły pasty dla nałogowców, mają mocno miętowy smak, żeby zniwelować niemiły zapach w ustach. To istotne dla tych nałogowców, którzy nie mogą rozstać się z nałogiem, ale chcą posiadać komfort przy kontakcie z innymi osobami. Faktem jest, że zwykle nawet sami palacze przyznają, że mocno przeszkadza im dym papierosowy oraz tzw. niefajny posmak w ustach. Dlatego niezwykle dbają o to, by często myć zęby. Niektórzy pastę razem ze szczoteczką trzymają nawet w pracy. Wtedy mają pewność, że nie będą narażać swoich kolegów z zespołu na przykrość przebywania z osobą, która tylko co była na przerwie na papierosa.

Częste używanie pasty dla palaczy spowoduje, że pomimo palenia papierosów będziemy w stanie posiadać biały oraz zdrowy uśmiech.

Jeśli sądzisz, że prezentowany artykuł jest godny Twojej uwagi, to z pewnością warto zobaczyć tu inne podobne teksty.

Nie będziemy musieli zakrywać swego uśmiechu.