Hi Tec Hi-Anabol Protein – co to jest oraz co warto na ten temat w ogóle wiedzieć?

przez | 2 kwietnia 2022
Poszukujesz doskonałego preparatu, który posiada w sobie doskonałe źródło białka, ma bardzo wysoką wartość biologiczną, wzmaga nasze procesy anaboliczne oraz do tego wszystkiego posiada bardzo interesującą gamę pod względem oraz bardzo porządnie się rozpuszcza? Jeżeli tak, to doskonałe trafiłeś wraz wyborem tematu! W naszym dzisiejszym felietonie opowiemy Ci o pewnym środku przeznaczonym dla sportowców, który to posiada dosłownie wszystkie wymienionenadmienione powyżej elementy i znacznie więcej!

firma

Autor: GotCredit
Źródło: http://www.flickr.com
Nasz dzisiejszy temat, czyli preparat o nazwie hi tec hi anabol protein – jest to ponad wszystko mieszanka tak zwanych „WPI”, „WPC” oraz „SPI”, która to zawiera w sobie aż 91 % pełnowartościowego białka, zawartego w środku jego suchej masie. Po zastosowaniu owego preparatu, według słów samego wytwórcy, nasze mięśnie powinny stać się dużo bardziej ukrwione, znacznie szybciej regenerować się pomiędzy naszymi treningami oraz wykazywać dość sporą poprawę nasze własnej siły i wytrzymałości. Ogólnie zadaniem preparatu jest: znacząco przyhamować proces kataboliczny organizmu, zwiększyć nasz proces anaboliczny, czy też stymulować ochronę antyoksydacyjną naszego organizmu (czyli po zwiększać stężenie glutationu).

Podoba Ci się nasz artykuł? Wejdź zatem do nowego wątku i zweryfikuje jakie ekstra źródło było naszą motywacją. Fajnej lektury!

Poza tym preparat stymuluje nasz układ odpornościowy a także hormonalny (w tym ostatnim pobudza syntezę i wydzielanie hormonu odpowiedzialnego za wzrost, czy wzrost przeróżnych czynników, dla przykładu insuliny, czy też tyroksyny).

Jeśli chodzi o temat ceny owego preparatu, no to za opakowanie o pojemności 2250G, zwykle zapłacimy w obszarze stu czterdziestu złotych. Dobrze jest pamiętać, iż ten konkretny środek jest dobry również dla kobiet, a różnorodność smaków skusi dosłownie każdego sportowca.