Który rower kupić? – porady

przez | 8 listopada 2021
Jaki rower nabyć? Jak wiele pieniędzy przeznaczyć na kupno? W którym miejscu kupować? Który rozmiar bicykla wybrać? Doradzamy.
Rower to nie dzieło sztuki – to narzędzie, jakie ma służyć określonemu zamysłowi – dojazdom do pracy, startom w rajdach bądź rekreacji.

zbliżenie - sport

Autor: Jason Lawrence
Źródło: http://www.flickr.com
drużyna

Autor: włodi
Źródło: http://www.flickr.com

Wydać winniśmy dokładnie tyle pieniędzy, jak wiele wystarczy na rower nadający się do naszego zastosowania. Nie ma potrzeby przepłacać – drogi rower nie uczyni z nas lepszych cyklistów i nie poprawi naszej formy. Nie możemy przesadzić w żadną ze stron. Nadto tani rower, zwłaszcza dla osoby intensywnie podróżującej, będzie ciągłym źródłem problemów. Szybko zużywające się części, niespodziewane dysfunkcje, częste odwiedziny w serwisie. Zbyt tani bicykl może się okazać droższy w użyciu od tego jaki kosztuje więcej w dniu zakupu (rowery MTB Giant). Wskazane jest o tym pamiętać, kiedy zdecydujemy się na nabycie naszego wymarzonego roweru.

Odczuwasz nienasycenie? Potrzebujesz sporo treści na ten temat? Dla nas to rewelacyjna informacja. Zatem kliknij (https://ats-sport.pl/o-nas/partnerzy/) w ten link i gotowe.

Jak dużo zatem dokładnie przygotować pieniążków na rower MTB Giant?

Kibic

Autor: Florent Chretien
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli rower będzie nam służył sporadycznie oraz zdecydujemy się na nowy sprzęt to 1000-1200 złotych w zupełności wystarczy. Używany jednoślad spokojnie kupimy nawet za 400-500 zł. Do bardziej systematycznego użytkowania, również w złą aurę, wskazane jest dołożyć i za 1300-2000 zł znajdziemy rower przyszykowany już przez fabrykę do takiej eksploatacji.

Pojazd miał będzie bardziej trwały jak też odporny na pogodowe warunki osprzęt (rowery kross 2016). Z pewnością używane rowery Kross 2016 również i w owym wypadku będą o wiele tańsze. O ile? Reguły nie ma a zależy to od wieku a także stanu roweru.