Kilka przykładowych sposobów na modelowanie sylwetki czyli co kobiety mogą znieść żeby ładnie wyglądać.

przez | 9 lipca 2021
Z paniami jest taka sytuacja, że jedne miejsca będą chciały pomniejszyć, a z kolei inne powiększyć. Do tych ostatnich zalicza się na przykład biust, a pomysłów na to, żeby nabrał on odpowiedniej wielkości i kształtu będzie przynajmniej kilka. Do niedawna najbardziej popularne były silikonowe wkładki, jednak w ostatnim czasie zaczyna się od nich odchodzić na rzecz innych metod.

kobieta, lekarz

Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.
Aktualnie coraz częściej jest robiony przeszczep tłuszczu do biustu (sprawdź dodatkowe informacje). Metoda ta jest niezwykle skuteczna, bardzo ładnie kształtuje biust, a co najważniejsze nie trzeba po niej nosić żadnego ciała obcego. W kilku słowach zabieg ten polega na wzięciu tłuszczu z jakiejś innej części ciała i wszczepieniu go do biustu, przebiega on przeważnie w dwóch etapach. W znieczuleniu ogólnym pobierana jest odpowiednia ilość komórek tłuszczowych z bioder albo ud, uzyskane tym sposobem tkanki są poddawane oczyszczaniu a następnie wprowadza je w odpowiedniej ilości w piersi. Dzięki wykorzystaniu tkanek z własnego organizmu przeszczep tłuszczu do biustu cena (kliknij strone) jest bardzo bezpiecznym zabiegiem i rzadko daje jakieś groźniejsze powikłania.
Jednym z etapów opisywanego wcześniej przeszczepu tłuszczu do biustu jest liposukcja, ten właśnie zabieg cieszy się dużą popularnością również w celu zredukowania tkanki tłuszczowej w ciele.

Czy szukasz nowych danych na prezentowany wątek? Jeżeli tak, to przenieś się do tekstu (https://www.medimix.pl/artykuly-medyczne), na którym znajdziesz ważne wiadomości, które zapadną Ci w pamięć na długi czas.

Najczęściej robi się go na brzuchu i udach, czyli tam gdzie występuje najwięcej problemów ze zbyt dużą ilością komórek tłuszczowych, lecz dużo pań decydować się również będzie na wykonanie go na jakiejś inne części ciała.

liposukcja

Źródło: http://www.lipoline.pl/
Na przykład liposukcja twarzy (użyteczne źródło) na stałe weszła od niedawna do standardowych zabiegów wykonywanych w kosmetycznych gabinetach. Twarzy nie da się wymodelować za pomocą diety czy ćwiczeń, dlatego też jedynym sposobem na eliminację nadmiarowego tłuszczu jest właśnie liposukcja. Sam zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym w specjalnie wyposażonych gabinetach. Lekarz(zobacz gabinet psychoterapii kraków) robi niewielkie nacięcia w odpowiednich miejscach, przez jakie następnie usuwa komórki tłuszczowe, a na zakończenie zakłada się kilka szwów, które trzeba przez następne kilka dni nosić.