Posiłki
Szczupła sylwetka, dieta
Oprawcowane przez: Dmitry Sunagatov
Źródło: Fotolia.com

Jak można dbać o siebie, żeby wiele lat móc się cieszyć zdrowiem, aktywnością i być zadowolonym z życia

Spoglądając z zainteresowaniem na osiemdziesięciolatka biegającego maratony wiele osób zazdrości mu kondycji i zdrowia. Lecz nie zdają sobie sprawy, że będzie za tym stała przede wszystkim właściwy tryb życia. Aby przez wiele lat utrzymywać odpowiednią formę i mieć dobre zdrowie nie starczy jedynie chcieć, ale trzeba również zrobić odpowiednie kroki w tą stronę.
zdrowie - landszaft
Oprawcowane przez: Charles Haynes
Źródło: http://www.flickr.com

Męskie podejście do kultury fizycznej w aktualnych czasach

W obecnych czasach jest duży nacisk na zracjonalizowaną dietę i praktykowanie sportu. W zależności od płci i wieku powinniśmy włączać zalecane środki.
zdrowe owoce
Oprawcowane przez: Michael Stern
Źródło: http://www.flickr.com

Zadbajmy o swoje o samopoczucie i swój organizm

Jeśli chcemy dobrze się czuć i dobrze się prezentować to powinniśmy zacząć dbać o swe zdrowie i ciało. Najlepiej pamiętać o ważnych zasadach tj. o odpowiednim odżywianiu, codziennej dawce ruchu, wizytach u lekarza i tym, żeby mieć jakieś hobby. Jeśli chodzi o odżywianie, to najważniejsze, by dostarczyć właściwych składników odżywczych swemu ciału. Dlatego trzeba pamiętać o tym, by mieć dobrze zbilansowane posiłki i żeby jeść je o ustalonych godzinach 5 razy w ciągu dnia.
katar
Oprawcowane przez: William Brawley
Źródło: http://www.flickr.com

Domowe sposoby na katar

Zaczyna się się od zaczerwienionych oczu oraz ciągłego kichania. Niedługo potem dochodzi wodnista wydzielina z nosa. Nieżyt nosa. Przykra dolegliwość, która pojawia się niezależnie od pory roku.
Profilaktyka nowotworu piersi - zdrowie kobiety
Oprawcowane przez: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.

Kilka słów o pielęgnowania ciała i zdrowia

Gdy mamy te naście lat, to zdaje nam się, że zawsze będziemy zdrowi i młodzi. Nie myślimy o tym, że mogą nas dotknąć jakieś choroby, a już na pewno nie pomyślimy o tym, że sami możemy przyczynić się do różnych chorób. Dlatego zamiast szaleć do rana lepiej zastanowi się nad tym, jaki to ma wpływ na nasz organizm. Każda rzecz, którą robimy odkłada się w naszym ciele niczym słoje w pniu drzewa. Żadna rzecz nie odchodzi w eter, wszystko prowadzi do jakiś konsekwencji.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.