Jak odpowiednio dbać o swoją sylwetkę? Nie rób nic na swoją rękę!

przez | 29 kwietnia 2022
Nowy rok to zwykle czas, gdy obiecujemy sobie, że zaczniemy regularnie ćwiczyć i dobrze się odżywiać – to chyba jedno z najbardziej modnych postanowień noworocznych. Aby w tym roku wytrwać w tym postanowieniu, a jednocześnie zbudować odpowiednią formę na nadchodzące wakacje, oczywiście musisz wziąć się za swoje ciało kompleksowo.

Od czego więc zacząć?
Kupno karnetu na siłownię
recepta

Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.
Jeśli naprawdę na poważnie zamierzasz wziąć się za siebie, polecamy niewątpliwie kupno karnetu na siłownię. Jeżeli już przeznaczysz na to pieniądze, znacznie trudniej będzie Ci zrezygnować z obranego celu!
Trener personalny
odzież sportowa

Autor: Health Gauge
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli masz już za sobą zakup karnetu na siłownię, wówczas musisz rozejrzeć się tam za osobistym trenerem. On podpowie Ci, czy na początku będzie dla Ciebie w porządku przykładowo universal animal flex czy też raczej zrezygnować początkowo z suplementacji. Na dodatek będzie w stanie wskazać Ci, które ćwiczenia będą dla Ciebie najodpowiedniejsze, pokaże Ci, jak je dobrze wykonywać, a jednocześnie zaplanuje plan treningowy na najbliższe miesiące – to bez wątpienia dodatkowa motywacja!
Odżywki czy suplementy
W tej kwestii dobrze również pogadać z trenerem (tamta strona). Na początek najprawdopodobniej wystarczy Ci kreatyna Activlab, jednak z czasem zdecydowanie zasadne będzie włączenie do Twojej diety również innych odżywek.
kreatyna activlab

Autor: Cameron Aubernon
Źródło: http://www.flickr.com
Dobre Odżywianie

Nawet jeśli chcesz zgubić zbędne kilogramy, nie powinieneś zapominać o jedzeniu! Zazwyczaj dobrze jest spożywać sporo białego mięsa, które jest niskokaloryczne, a potrzebne węglowodany uzupełnić na przykład ryżem.

Chcesz poznać inne podobne praktyczne wskazówki? Jeżeli tak, to zobacz tu (https://www.uannynowytarg.pl/BLOG,17), a na pewno nie odczujesz rozczarowania.

Jeśli jadłospis rozpisze Ci profesjonalny dietetyk, wówczas niewątpliwie zaraz zauważysz dobre efekty swojej pracy!