Jak odpowiednio dbać o swoją sylwetkę? Nie rób nic na swoją rękę!

przez | 9 lipca 2021
Nowy rok to zwykle czas, gdy obiecujemy sobie, że zaczniemy regularnie ćwiczyć i dobrze się odżywiać – to chyba jedno z najbardziej modnych postanowień noworocznych. Aby w tym roku wytrwać w tym postanowieniu, a jednocześnie zbudować odpowiednią formę na nadchodzące wakacje, oczywiście musisz wziąć się za swoje ciało kompleksowo.

Od czego więc zacząć?
Kupno karnetu na siłownię
recepta

Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.
Jeśli naprawdę na poważnie zamierzasz wziąć się za siebie, polecamy niewątpliwie kupno karnetu na siłownię. Jeżeli już przeznaczysz na to pieniądze, znacznie trudniej będzie Ci zrezygnować z obranego celu!
Trener personalny
odzież sportowa

Autor: Health Gauge
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli masz już za sobą zakup karnetu na siłownię, wówczas musisz rozejrzeć się tam za osobistym trenerem. On podpowie Ci, czy na początku będzie dla Ciebie w porządku przykładowo universal animal flex czy też raczej zrezygnować początkowo z suplementacji. Na dodatek będzie w stanie wskazać Ci, które ćwiczenia będą dla Ciebie najodpowiedniejsze, pokaże Ci, jak je dobrze wykonywać, a jednocześnie zaplanuje plan treningowy na najbliższe miesiące – to bez wątpienia dodatkowa motywacja!
Odżywki czy suplementy
W tej kwestii dobrze również pogadać z trenerem (tamta strona). Na początek najprawdopodobniej wystarczy Ci kreatyna activlab, jednak z czasem zdecydowanie zasadne będzie włączenie do Twojej diety również innych odżywek.
kreatyna activlab

Autor: Cameron Aubernon
Źródło: http://www.flickr.com
Dobre Odżywianie

Nawet jeśli chcesz zgubić zbędne kilogramy, nie powinieneś zapominać o jedzeniu! Zazwyczaj dobrze jest spożywać sporo białego mięsa, które jest niskokaloryczne, a potrzebne węglowodany uzupełnić na przykład ryżem. Jeśli jadłospis rozpisze Ci profesjonalny dietetyk, wówczas niewątpliwie zaraz zauważysz dobre efekty swojej pracy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*