Energia
lekarstwa
Oprawcowane przez: Evan Blaser
Źródło: http://www.flickr.com

Początkowe przejawy choroby to konkretny znak, żeby rozpocząć działanie. Nie czekajmy, nim będzie zbyt późno

Okres zimowo-jesienny to czas, gdy trzeba się liczyć z większą niż normalnie podatnością na różnego rodzaju infekcje i choroby. Zrobiło się bardziej zimno, łatwiej się więc zaziębić, bez problemu możemy zarazić się od kogoś innego, i generalnie mamy mniej energii do życia, więc organizm słabiej się broni. To wszystko może nam popsuć plany, jakie sobie ustaliliśmy, przez takie coś można mieć problem w pracy, bo ile razy możemy brać zwolnienie chorobowe? W końcu każdy pracodawca może się wkurzyć, chociaż przecież choroba nie jest naszą winą. Jak więc działać, by tego wszystkiego uniknąć? Jest nieskomplikowana recepta: zapobieganie!
chińska medycyna
Źródło: pixabay.com

Cudowna moc żeń-szenia - przekonaj się sam

Żeń-szeń to roślinka uprawiana w Azji. Jego najcenniejszą odmianą jest biały żeń-szeń. Tradycyjna medycyna chińska zna jego dobroczynne właściwości już od kilkudziesięciu stuleci. Żeń-szeń stosowany był na wszelakie niedomagania. Dzisiaj stosowany jest przez kosmetologię jak też ziołolecznictwo.
psycholog
Źródło: http://www.sxc.hu/

W teraźniejszych czasach mnóstwo mężczyzn korzysta z psychoterapii - to żaden wstyd

W dzisiejszych czasach sporo osób żyje w nieustającym biegu. Na głowie mamy praktycznie każdego dnia dużo spraw - a sprawne załatwienie każdej z nich potrafi zabrać naprawdę wiele czasu. Nie da się zatem ukryć, że w życiu właściwie każdego z nas wielce ważny jest odpowiedni wypoczynek - kiedy nie masz czasu na to, aby porządnie wypocząć, wtedy zdecydowanie powinieneś pomyśleć o tym, aby chociaż od czasu do czasu wybrać się do psychologa czy psychoterapeuty.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.