Energia
lekarstwa
Oprawcowane przez: Evan Blaser
Źródło: http://www.flickr.com

Początkowe przejawy choroby to konkretny znak, żeby rozpocząć działanie. Nie czekajmy, nim będzie zbyt późno

Okres jesienno-zimowy to czas, kiedy musimy się liczyć z większą niż zwyczajnie podatnością na różnego rodzaju choroby i infekcje. Jest bardziej zimno, łatwiej się więc przeziębić, bez problemu można zarazić się od kogoś innego, i ogólnie mamy mniejszą ilość energii do życia, więc organizm słabiej się broni. To wszystko może nam zepsuć plany, jakie sobie ustaliliśmy, przez takie coś można mieć problem w pracy, ponieważ ile razy możemy brać zwolnienie chorobowe? W końcu każdy pracodawca może się wkurzyć, chociaż przecież choroba to nie nasza wina. Co więc robić, aby tego wszystkiego uniknąć? Jest prosta recepta: zapobieganie!
chińska medycyna
Źródło: pixabay.com

Cudowna moc żeń-szenia - przekonaj się sam

Żeń-szeń to roślinka uprawiana w Azji. Jego najcenniejszą odmianą jest biały żeń-szeń. Tradycyjna medycyna chińska zna jego dobroczynne właściwości już od kilkudziesięciu stuleci. Żeń-szeń stosowany był na wszelakie niedomagania. Dzisiaj stosowany jest przez kosmetologię jak też ziołolecznictwo.
psycholog
Źródło: http://www.sxc.hu/

W teraźniejszych czasach mnóstwo mężczyzn korzysta z psychoterapii - to żaden wstyd

W dzisiejszych czasach sporo osób żyje w nieustającym biegu. Na głowie mamy praktycznie każdego dnia dużo spraw - a sprawne załatwienie każdej z nich potrafi zabrać naprawdę wiele czasu. Nie da się zatem ukryć, że w życiu właściwie każdego z nas wielce ważny jest odpowiedni wypoczynek - kiedy nie masz czasu na to, aby porządnie wypocząć, wtedy zdecydowanie powinieneś pomyśleć o tym, aby chociaż od czasu do czasu wybrać się do psychologa czy psychoterapeuty.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.