Kondycja
pogotowie
Oprawcowane przez: speedoglyn1
Źródło: http://www.flickr.com

W jakiej sytuacji wybrać się do gatrologa?

jesteśmy na etapie następnej rewolucji – technologicznej. Kto nie wierzy niechże zrobi sobie nieskomplikowany test: przyrówna świat sprzed panowania Internetu do tego, co się dzieje dzisiaj. Skok cywilizacyjny, który tak naprawdę zaczęła era komputerów ma też własne złe strony. Najstraszniejsza z nich to zastąpienie człowieka przez robota.
Sport, bieganie
Oprawcowane przez: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Istotą niejednego treningu jest doskonale ułożony plan.

Dobre przygotowanie do zawodów sportowych to podstawowe i najważniejsze zadanie dla każdego sportowca. Na okrągło powinien być w doskonałej formie, jednak w chwili gdy będzie brał udział w nich, intensywniej musi się do tego przyszykować. Instruktor opracowuje rzeczowy plan działania a także w porozumieniu z dietetykiem odpowiednią dietę. I jest to niezależne od konkurencji, którą się uprawia. Dla przykładu rozpatrzony będzie plan treningowy triathlon. Po pierwsze czym jest triathlon?
Serce, grafika
Oprawcowane przez: GMFRK
Źródło: GMFRK

W jaki sposób stosownie musimy zadbać o swoje serce?

Każdy z nas znakomicie wie, że zdrowie stanowi jeden z najogromniejszych skarbów, jaki staramy się uchronić za każdą cenę. Niemniej jednak rozliczne okoliczności życiowe nie zawsze pozytywnie wpływają na jego stan. Liczne stresy oraz dolegliwości cywilizacyjne wyjątkowo pejoratywnie oddziałują na newralgiczny szczegół naszego organizmu, to znaczy na serce.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.