Kondycja
pogotowie
Oprawcowane przez: speedoglyn1
Źródło: http://www.flickr.com

W jakiej sytuacji wybrać się do gatrologa?

jesteśmy na etapie postępującej rewolty – technologicznej. Kto tak nie twierdzi niechże zrobi sobie prosty test: przyrówna świat sprzed ery Internetu do tego, co się dzieje dzisiaj. Skok cywilizacyjny, który tak właściwie zainicjowała era komputerów ma też własne złe strony. najbardziej przerażająca z nich to zastąpienie istotę ludzką przez robota.
Sport, bieganie
Oprawcowane przez: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Istotą niejednego treningu jest doskonale ułożony plan.

Doskonałe przyszykowanie się do zawodów sportowych jest to podstawowe oraz najistotniejsze zadanie dla każdego sportowca. Przez cały rok musi być w dobrej formie, jednak w chwili kiedy będzie brał udział w zawodach, aktywniej powinien się do tego przygotować. Trener opracowuje rzeczowy plan działania a także w porozumieniu z dietetykiem odpowiednią dietę. I jest to niezależne od dyscypliny, jaką się ćwiczy. Dla przykładu omówiony zostanie plan treningowy triathlon. Po pierwsze czym będzie triathlon?
Serce, grafika
Oprawcowane przez: GMFRK
Źródło: GMFRK

W jaki sposób stosownie musimy zadbać o swoje serce?

Każdy z nas znakomicie wie, że zdrowie stanowi jeden z najogromniejszych skarbów, jaki staramy się uchronić za każdą cenę. Niemniej jednak rozliczne okoliczności życiowe nie zawsze pozytywnie wpływają na jego stan. Liczne stresy oraz dolegliwości cywilizacyjne wyjątkowo pejoratywnie oddziałują na newralgiczny szczegół naszego organizmu, to znaczy na serce.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.