Zima faktycznie taka niedobra? Na pewno nie dla każdego. Ci co umieją korzystać z jej zalet czekają na nią z utęsknieniem

przez | 9 lipca 2021
Każdego roku właściwie to samo. Pory roku mijają bardzo szybko, lecz najszybciej ulatuje lato, zaś ciągną i dłużą się tygodnie zimowe i jesienne. Oczywiście, to nasze uczucie subiektywne, gdyż tak prawdziwie klimat ociepla się i tak mamy wiele ciepłych okresów w roku. Wystarczy popatrzeć na stare fotografie, jakie były zimy, jakie powodzie pozimowe.

Teraz częściej można przeżyć powódź letnią, a kiedyś jak już, to najczęściej właśnie po białej zimie, gdy hałdy śnieżne zaczynały się topić. No i tak, wielu chciałoby, żeby zawsze było lato, ale nie każdy.

Wielu nie wyobraża sobie roku bez zimy, bez śniegu. W pamięci maja te zimy, kiedy śniegu było jak na lekarstwo, nawet w górach. Jeśli znajdą się osoby, które będą narzekać, że lato jest zbyt krótkie, to oni mają „odchyl” w drugą stronę, potrzebują zimy stulecia. Dlaczego? (Wyjazdy z Snowmotion) Odpowiedź nie wydaje się trudna, choć jest prawdą, że dla każdej osoby oznacza to coś nieco odmiennego.

Białe szaleństwo, czyli aktywna zima

Autor: Midland
Źródło: Midland

Większość kochających najchłodniejszą porę roku z pewnością aktywnie z niej korzysta.

Nie jesteś pewien co do tamtego problemu? Po prostu sprawdź szczegóły (https://www.pitbike.pl/) przedstawione dokładnie tutaj. Wszystko jest dogłębnie wyjaśnione.

Już w lecie spogląda w katalogi, gdzie są buty do snowboardu, wiązania snowboardowe, narty, kijki i kaski, rękawiczki, kombinezony i czapki. Zwykle używają internetu wpisując w wyszukiwarkę frazę na przykład „buty snowboard”. Jednak, są też inni, którzy kochają czas zimowy, a wcale nie używają z zimowych szaleństw na nartach czy na snowboardzie. Można ich sklasyfikować jako osoby preferujące chłodny klimat, śnieg i powietrze arktyczne. (Wyjedź z Snowmotion) Takie osoby na pewno by się odnalazły w Skandynawii.

Bliżej im bowiem do chłodnej północy niż upalnego Południa. Wreszcie większość z nas jak lubi śnieg to tylko na moment, a najlepiej, w czasie świąt. To osoby, które nie wyobrażają sobie, żeby w święta lub chociażby w zimę nie było ani trochę śniegu. (Polecamy wiązania snowboardowe) Może nie lubią zimy, ale sądzą, że to dość dziwne, jeśli w taką porę, jak zima nie spada ani gram śniegu. A Ty w jakiej jesteś grupie? A może w ogóle nie ma u Ciebie tego tematu, gdyż po postu nie znosisz zimy i ten okres w roku mógłby dla Ciebie nie istnieć?