Rehabilitacja
Rehabilitacja po wypadku

Zawodowa rehabilitacja niemowląt - czemu jest ważka i w jaki sposób wygląda?

Obecnie mnogość dzieci rodzi się z różnorodnymi schorzeniami czy też niepełnosprawnościami ruchowymi. W takich sytuacjach bardzo często konieczna jest więc rehabilitacja niemowląt. Rehabilitacja niemowląt może odbywać się na przeróżne sposoby i za pośrednictwem przeróżnych metod, w dzisiejszych czasach zdołamy wymienić multum sposobów profesjonalnej fizjoterapii, na przykład metodę NDT Bobath.
rehabilitacja
Oprawcowane przez: MartialArtsNomad.com
Źródło: http://www.flickr.com

Jak prawidłowo zatroszczyć się o bliską osobę, która miała wypadek albo została w pewnym zakresie niesprawna?

Obecnie multum osób musi radzić sobie z problemem powiązanym z ograniczoną ruchową zdolnością swych najbliższych. W wielu wypadkach osoby po wypadku kierowane są do publicznych rehabilitacyjnych ośrodków, ale po upływie konkretnego czasu wypisywane są do domu z poleceniem dalszoplanowego leczenia.
Kolekcji adidas EVERYDAY Outdoor
Oprawcowane przez: adidas
Źródło: adidas

Miałaś wypadek? Nie możesz się poddawać, lecz poddawać rehabilitacji!

Czasami zdarza się, że ulegamy wszelkiego rodzaju wypadkom, które sprawiają, iż później mamy jakieś kłopoty z poruszaniem się lub z wykonywaniem innych czynności. Mamy tu na myśli nie tylko wszelkiego rodzaju wypadki, ale także kontuzje, którym zwykle ulegamy w czasie uprawiania różnego rodzaju sportów.
pacjent
Oprawcowane przez: osseous
Źródło: http://www.flickr.com

Potrzebujesz kogoś, kto będzie opiekować się starszą osobę? Zdecyduj się na wykwalifikowaną pielęgniarkę

Choroba bywa bardzo trudnym przeżyciem, tak i dla osoby, której dotyka, jak także dla jej bliskich. Czasem zdarza się tak, że osoba chora wymaga stałej opieki i wykonywania podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych. W tej sytuacji zazwyczaj opieki podejmuje się rodzina pacjenta, niemniej nie zawsze można sobie pozwolić na zagwarantowanie choremu dwudziestoczterogodzinnej opieki. W takich wypadkach wielkim wsparciem okaże się usługa profesjonalnej pielęgniarki.
Rowerzysta
Oprawcowane przez: Aiaraldea Komunikazio Leihoa
Źródło: http://www.flickr.com

Rowerki treningowe i napoje izotoniczne.

Sklep internetowy proponuje w konkurencyjnych cenach - rowerki stacjonarne i napoje izotoniczne.
Rowerki stacjonarne zalicza się na pewno do najbardziej popularnych i najczęściej kupowanych urządzeń spośród całego asortymentu dostępnych sprzętów do ćwiczeń. Rowerki stacjonarne to urządzenia do ćwiczeń cardio. Mogą być także wykorzystywane w rehabilitacji. Polecane są dla ludzi z każdej grupy wiekowej, o różnym stopniu sprawności fizycznej.
zabiegi w hotelu SPA
Oprawcowane przez: Porto Bay Hotels & Resorts
Źródło: http://www.flickr.com

Dlaczego warto jest pojechać na wypoczynek do hotelu w Ciechocinku?

Wczasy to czas, kiedy chcielibyśmy zregenerować swoje siły oraz zapomnieć zmartwieniach, z którymi musimy borykać się na co dzień. Niestety nie w każdym hotelu można liczyć na ciszę oraz spokój, szczególnie gdy zamówiły w nim pokoje dosyć głośne osoby.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.