Metoda
Oczy
Oprawcowane przez: spatz_2011
Źródło: http://www.flickr.com

Laseroterapia oka jest to sposób leczenia polegający na używaniu laserów emitujących fale o różnej długości.

Dzięki temu lekarz może przyczynić się do wyleczenia wielu schorzeń siatkówki, np. jaskry, retinopatii cukrzycowej lub zakrzepów naczyń. W jaki sposób działa laseroterapia i co trzeba wiedzieć, jeżeli i my jesteśmy zdecydowani na powyższy zabieg? Opisywana laseroterapia przede wszystkim to punktowe naświetlanie zmian patologicznych siatkówki przy pomocy lasera. Dzięki temu niszczone są niewystarczająco ukrwione części siatkówki, co przeciwdziała rozwojowi określonej przypadłości i nie pozwala na powstanie powikłań. Ponadto prezentowana metoda leczenia ma właściwości redukujące obrzęk siatkówki, jak również minimalizuje ryzyko jej odwarstwienia.
Mężczyzna i jego okulary
Oprawcowane przez: Franklin Heijnen
Źródło: http://www.flickr.com

Masz dość zakładania szkieł kontaktowych? Laserowa korekcja wad wzroku bądź ortokorekcja na pewno będzie strzałem w dziesiątkę

W ostatnich latach bezproblemowo można zobaczyć, że zdecydowanie więcej ludzi nosi okulary. Zjawisko to da się zauważyć w szczególności, wśród uczniów i studentów, którzy spędzają długie godziny nad książkami oraz wyświetlaczem komputera. Nie ulega kwestii, że najlepszym rozwiązaniem byłoby ograniczenie spędzania czasu przed laptopem, jednak z reguły jest to niewykonalne. Osobom dorosłym zdaje się, iż młode osoby spędzają czas przed podręcznikami czy laptopami z własnej woli. Najczęściej jest to jednak podyktowane koniecznością wykonania pracy domowej, albo nauki na egzamin.
zgrabna sylwetka, fit
Oprawcowane przez: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com

Kilka przykładowych sposobów na modelowanie sylwetki czyli co kobiety mogą znieść żeby ładnie wyglądać.

Z paniami to jest tak, że pewne miejsca chcą sobie zmniejszyć, a z kolei inne znacznie zwiększyć. Do tych ostatnich można na przykład zaliczyć biust, a pomysłów na to, aby nabrał on odpowiedniej wielkości i kształtu jest przynajmniej parę. Jeszcze niedawno najbardziej popularne były silikonowe wkładki, lecz ostatnio odchodzi się od nich na rzecz innych metod.
Psycholog
Oprawcowane przez: Selden Vestrit
Źródło: http://www.flickr.com

Cierpisz z powodu jakichś dolegliwości bólowych, lecz obecnie nie możesz czy nie chcesz iść do lekarza? Zobacz, jak radzić sobie samodzielnie!

Czasami zdarza się tak, że przy lekkich dolegliwościach bólowych nie korzystamy od razu z pomocy lekarzy. Zwykle nie chce nam się czekać długo na wizytę nieodpłatną, a jednocześnie przy drobnych dolegliwościach nie chcemy przeznaczać na lekarzy sporo pieniędzy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.