Zabieg dermatologiczny pierwszy raz

przez | 9 lipca 2021
„To nie dla mnie”, „boję się igieł”, „nie stać mnie na taki luksus” – zabiegi odmładzające nierzadko wywołują takie reakcje. Rozumiemy, ale większość z nich to mit, który należy obalić. Jest przysłowie, że czasem niewiedza jest błogosławieństwem. Nic to jednak nie znaczy w zabiegach medycyny estetycznej. Lęk przed skorzystaniem z bogatej oferty wynikają z pewnych mitów, które nie mają pokrycia w rzeczywistości. Dlatego Centrum WellDerm chce przełamać ten opór zachęcając do skorzystania z nowej trzy etapowej oferty.

Złota medycyna estetyczna

Autor: Bird&Co
Źródło: Bird&Co

Krok pierwszyPierwszy krok to bezpłatna konsultacja dermatologiczna u specjalisty TAG=medycyny estetycznej.

Jeżeli zaintrygował Cię ten tekst, zobacz ten link – to bezsprzecznie świetne opracowanie (http://ginekolog-tuchola.pl/kontakt/) tego tematu. Koniecznie to zobacz!

To pozwoli lekarzowi z doświadczeniem dokonać szczegółową analizę kondycji i potrzeb naszej skóry. Tylko tak można dobrać odpowiedni zabieg i skomponować kurację, która będzie trwała w efektach. Dowiedz się więcej: tu

Krok drugiKolejnym krokiem jest przygotowanie skóry do bardziej poważnych zabiegów. Z tego powodu lekarze WellDerm na początek mogą polecić Zaffiro, czyli termolifting bezinwazyjnie powstrzymujący procesy starzenia i usuwający objawy wiotczenia skóry. Poczas tego zabiegu specjalna głowica wysyła światło podczerwone, które nagrzewa znajdujący się w skórze kolagen do ok 70 st C, a dzięki temu dochodzi do jego namnażania. 

Oprócz zabiegu Zaffiro w zestawie oferowanych zabiegów znajdują się także: bezdotykowy i bezinwazyjny Jet Peel, który świetnie oczyszcza skórę, zabieg mezoterapii, regenerująca skórę dzięki witaminowym koktajlom, oraz wygładzające peelingi.

Prezentowany wątek Cię interesuje? Zatem odsyłam tu (https://a2clinic.pl/stomatologia/ortodoncja/), gdyż znajdziesz tu interesujące informacje na to zagadnienie, które godne są zainteresowania.

Wszystkie te zabiegi mają potwierdzoną efektywność i pozwalają osiągnąć świetne rezultaty, a do tego są bardzo bezpieczne i szeroko stosowane na całym świecie. Gdyby argumentów było mało, to dodatkowo oferta WellDerm dla nowicjuszek zakłada rabaty na zabieg przygotowujący.

medycyna estetyczna

Krok trzeciGdy już skorzystamy z dwóch pierwszych kroków, oswojeniu się z gabinetem, poznaniu lekarzy i nabierzemy zaufania do stosowanych w WellDerm metod, przychodzi czas na krok trzeci – skorzystanie z zabiegów przy użyciu botoksu lub wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego. Więcej o zabiegach estetycznych i nie tylko znajdziesz tutaj