Na siłownię marsz

przez | 12 lipca 2022
siłownia

Autor: iStock.com
Źródło: iStock.com

Mimo że parę tygodni temu minęły Święta Bożego Narodzenia i jest mróz, warto już pomyśleć nad wakacyjną formą.

Do okresu wakacyjnego jeszcze parę miesięcy, a więc właśnie tyle, żeby uczęszczać na aerobic lub siłownię i ulepszyć dietę.

Poświęć chwilę i sprawdź tu korepetycje online dodatkowe informacje na ten temat – one z całą pewnością Cię zainteresują, zatem nie zwlekaj zbyt długo:)

Parę tygodni przed urlopami sale fitness są przepełnione tak zwanymi „sezonowcami”, którzy starają się zmienić ciało w krótkim czasie.To stracone nadzieje, gdyż modelowanie sylwetki wymaga dużej liczby dni wytężonej pracy oraz wielu wyrzeczeń.

Żeby zaaplikować sobie odpowiedni plan ćwiczeniowy oraz sposób żywienia, warto poszukać podpowiedzi w Internecie. Należy zawsze wiedzieć, że każdy jest odmienny i nie można kopiować schematów ćwiczeń i jadłospisów słynnych pakerów bez dostosowania ich do siebie. Nie studiuj głupawych gazetach kolorowych, gdzie w każdym numerze oferuje się rzekomo wspaniałe sposoby na wartościową masę mięśniową w parę tygodni. Takie rzeczy są nierealne, nawet przy łykaniu dobrych odżywek. Niektóre produkty są warte zakupienia, poniżej prezentujemy kilka typów.

Thermo fat burner
Taki artykuł jest wart nabycia. Statystyczny suplement diety na odchudzanie zwykle posiada parę substancji, które wzmagają spalanie tłuszczu – na przykład kofeinę. (Reklama: pierś z kurczaka z jabłkami). Z analiz wynika, że takie towary wykazują mocne działanie energetyzujące, to znaczy podbudowują ducha ćwiczącego, a ich skuteczność jest raczej mała. Jeżeli masz kłopoty z układem krążenia, lepiej nie łykaj takich suplementów, ponieważ duża ilość energetyków może spowodować dyskomfort.

Baton białkowy
Głównymi wrogami osoby, która planuje uzyskać ładną sylwetkę, są oczywiście słodycze. Mało kto wie, że cukier jest bardziej szkodliwy dla ciała i szczupłości niż szkalowany tłuszcz. Jeśli złapie cię ogromna ochota na spożycie czegoś smakowitego najlepiej jest nabyć kilka przepysznych batonów białkowych. (Reklama: białko dla początkujących). Tego typu suplementy są najczęściej wytwarzane z białka serwetkowego oraz innych substancji. W sklepach można nabyć duży wachlarz smaków i rodzajów batonów białkowych, każdy znajdzie sobie swój ukochany słodki smak.

Źródło: