W jaki sposób można by wydlużyć wielkość członka?

przez | 18 lipca 2022
Jeżeli niepokoi Cię wielkość Twojego penisa, to wiedz, że można go w co poniektórych przypadkach powiększyć za pomocą kwasu hialuronowego. Jest to relatywnie nowa metoda, ale wykonuje się ją coraz chętniej w klinikach medycyny estetycznej.
Oczywistą zaletą tej metody jest to, że można dzięki niej unikać interwencji chirurga.

Tego typu zabieg polega na ostrzykiwaniu członka specjalnym preparatem, który posiada kwas hialuronowy i jest to substancja naturalna, która ulega tzw. biodegradacji w organizmie oraz nie sprawia jakichkolwiek skutków ubocznych. Zabieg taki przeprowadza się pod znieczuleniem, więc pacjent nie odczuwa żadnego dyskomfortu. Zwiększanie penisa kwasem hialuronowym przynosi bardzo zadowalające efekty od razu, choć wprost po zabiegu należy się jeszcze powstrzymywać od współżycia na ok. 2-4 tygodni. Wyniki, na jakie pacjent może liczyć to przykładowo wydłużenie penisa o 1 do 3 cm i jego pogrubienie o 2 – 5 cm.
biustonosz

Autor: Treacle Tart
Źródło: http://www.flickr.com
Niestety zwiększanie penisa w tego typu sposób jest nietrwałe, ponieważ kwas hialuronowy powoli ulega degradacji, zatem wyniki zachowują się przeważnie wyłącznie przez maksymalnie 2 lata. Poza tym ten zabieg jest stosunkowo drogi, ponieważ kosztuje parę tys.

Zaintrygowany? To dla nas optymistyczna informacja. Więc kliknij tu odrobaczanie psów i przeglądaj nawet bez końca kolejne rzetelne wpisy.

złotych. Na rynku są do nabycia także specjalne narzędzia powiększające członka przez rozciąganie. Są to tzw. ekstendery. Tego typu narzędzie trzeba nosić każdego dnia przez parę godzin, a w tym czasie tkanki członka poddawane są rozciąganiu, lecz nie jest to tak intensywne, aby mężczyzna odczuwał jakikolwiek dyskomfort.

Żeby dostrzec wyniki, należy wykazywać się dużą systematycznością oraz cierpliwością, gdyż efekt końcowy jest widoczny dopiero po paru miesiącach. Długość penisa może się zwiększyć zazwyczaj o ok. 2-3 cm. Używanie ekstenderów jako metody na powiększenie penisa jest jednak związane z pewnego rodzaju ryzykiem.