Jakie są dostępne towary z kolekcji Atoperal Baby oraz dla kogo są one stworzone?

przez | 17 maja 2022
W aptekach istnieje cała rodzina produktów do bieżącej pielęgnacji ciała. Dla przykładu Atoperal dla najmłodszych to m.in. specjalistyczny krochmal do kąpieli, krem do rąk czy też pianki do mycia.
Towary te stworzone są dla cery wrażliwej oraz atopowej.

spacer z kijkami Nordic Walking

Autor: Giorgio Minguzzi
Źródło: http://www.flickr.com

suplementy diety

Autor: Health Gauge
Źródło: http://www.flickr.com
Przy pomocy takich artykułów można by każdego dnia dbać o cerę niemowląt czy też dzieci. Dla przykładu Atoperal Baby Plus w postaci pianki do mycia, to specjalistyczny środek dermatologiczny wyprodukowany do codziennego mycia skóry atopowej, suchej czy delikatnej. Jest to towar dedykowany maluchom i niemowlętom. Zawiera ona Glycerin, zatem substancję nawilżającą, wygładzającą i łagodzącą podrażnienia. W skład tej pianki wlicza się też Urea, arginina czy Sodium Cocoamphoacetate. Odmienny towar z tej serii – emulsja do kąpieli, ma specjalnie opracowaną formułę oraz jest wzbogacona szczególnie wybranymi składnikami, których celem jest nawilżenie i łagodzenie podrażnień. Posiada doskonałe właściwości natłuszczające i nawilżające skórę dziecka. Emulsja ta jest w stanie tworzyć szczególną warstwę zabezpieczającą.
Następnym towarem z linii Atoperal Baby jest szampon, który jest stworzony do codziennej higieny skóry głowy czy włosów niemowlaków i dzieci. Ta specjalnie opracowana formuła zapewnia profesjonalną pielęgnację skóry i włosów każdego smyka. Produkt ten posiada bardzo delikatne składniki, które znakomicie myją włosy. Receptura takiego szamponu jest wzbogacona o składniki, które uśmierzają podrażnienia.

Produkt zawiera składniki pochodzenia naturalnego, m.in. Disodium Cocoamphodiacetate czy Alpha-Glucan Oligosaccharide. W składzie takiego produktu znajduje się także m.in. prowitamina B5 czy też kwas cytrynowy.