Smukła oraz wyrzeźbiona sylwetka to marzenie wielu osób — możemy ją uzyskać pod bacznym okiem trenera

przez | 28 maja 2022
Teraz trudno wyobrazić sobie, żeby istniał ktoś, komu nie zależałoby na pięknym wyglądzie.
Pragnienie utraty wagi i wyrzeźbienia szczupłej sylwetki to dopiero początek sukcesu.

ear laryngolog

Autor: Hey Paul Studios
Źródło: http://www.flickr.com

trener

Źródło: http://sxc.hu/
Niestety masa osób ma słomiany zapał oraz zwykle kończy się na dużych obietnicach. Aby nie porzucić ćwiczeń po dwóch czy trzech próbach, przyda nam się trener. To osoba, która weźmie się za nas i poprowadzi przez ciężki okres tracenia wagi i budowania ładnie wyrzeźbionych mięśni. Będzie to okres utraty zapału oraz czasami złości, ale również radości z osiąganych celów. Należy przecież jasno sobie powiedzieć, że smukłą sylwetkę nie da się osiągnąć w dwa tygodnie.

Jeśli musisz bezzwłocznie znaleźć zbliżone artykuły odnoszące się do tego zagadnienia, zobacz dodatkowe info na innej tego typu witrynie.

Reklamy tak sugerują, kiedy oferują przeróżne pastylki oraz herbatki, ale to kompletne kłamstwo. Jedynie treningi i zdrowa dieta dadzą wyczekiwany i trwały efekt. By nie popadać w frustrację tym, że efekty nie są dostrzegalne od razu, trzeba przed sobą stawiać pojedyncze cele. To pomaga. Poza tym wsparcie coacha będzie nieodzowne. Nie tylko będzie on wymyślał dla nas ćwiczenia, które skutecznie pozwolą nam zwalczać tłuszcz, ale nie dopuści także do żadnej kontuzji. Nierzadkim problemem osób, które trenują samodzielnie, jest to, że robią sobie krzywdę.

Przemęczają się już na pierwszych treningach, bo chcą od razu dostrzec efekty i bywają niecierpliwi. Przez ostatnie kilka lat prowadzili siedzący tryb życia, a tutaj ni z tego, ni z owego chcą biegać po 30 km lub podnosić po 80 kg na jednej ręce. To pewnie będzie miało fatalne skutki.