Laserowe zabiegi to innowacyjna metoda w potyczce z bliznami, zmarszczkami, czy rozstępami.

przez | 8 marca 2022
W związku z błyskawicznie szerzącym się zainteresowaniem ludzi coraz więcej tworzy się klinik chirurgi estetycznej w Polsce. Są to obiekty nowatorskie o wysokich standardach i często w dogodnych lokalizacjach.

Proponują między innymi takie zabiegi jak: usuwanie – zobacz – blizn pooperacyjnych, likwidacja znamion, piegów, rumieni, przebarwień, naczynek, trądziku, rozstępów, a także laserowe odmładzanie skóry. Priorytetem kadry i fachowców jest profesjonalne, kompleksowe i szczere podejście do klientów. Lekarze to wysokiej klasy fachowcy a ich bogate doświadczenie poparte jest wieloletnią i pracowitą praktyką.

Blizny pooperacyjne i chęć zniwelowania defektów starości, to często spotykane powody dyskomfortu psychicznego pacjentów. Młodość i gładka twarz kojarzą się z pięknem i dbałością, wobec tego zabiegi laserowe szczycą się olbrzymią rozgłosem. Usuwanie blizn to jedno z najtrudniejszych zajęć dla lekarza. Wpływ lasera na bliznę tworzy w ciele dużo mikrouszkodzeń, które powoli goją się, a na ich miejscu powstaje nowa skóra. Dla komfortu pacjenta usuwanie blizn może odbywać się pod znieczuleniem użytym w formie iniekcji, lub kremu na obszar ciała. Przy kuracji użyte są w najwyższym stopniu zaawansowane lasery medyczne oraz korelacje różnego rodzaju technologii. Usuwanie blizn opiera się na odbyciu określonej liczby zabiegów ustalonych przez doktora. Warto nadmienić, że okres leczenia się ciała gdy zastosowane jest usuwanie blizn jest krótkotrwały, a możliwości zakażenia wyeliminowane – tak samo, kiedy jest to usuwanie blizn pooperacyjnych.

Blizny, cera

Autor: fotolia.com
Źródło: fotolia.com

Do medycy estetycznej zaliczane są także zabiegi typu laserowe odmładzanie, szczycą się one niemalejącą popularnością. Osoby zamierzające się odmłodzić, usunąć zmarszczki oraz zwiększyć jędrność cery decydują się na lifting laserowy. Laserowe odmładzanie trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu minut z wariantem otrzymania znieczulenia miejscowego. W czasie zabiegu dochodzi do zaplanowanego termicznego zranienia cery z ominięciem obszarów cery zdrowej. Mikrouszkodzenia pobudzają odnowę skóry i tworzenie kolagenu. Laserowe odmładzanie twarzy to zabieg którego skutki widoczne są już po pierwszym zastosowaniu.

Tego typu innowacyjne zabiegi wciąż zwiększają ilość osób, które w błyskawiczny i efektywny sposób poprawiły kondycję, koloryt i teksturę skóry oraz zregenerowały się psychicznie.