Odżywianie
Posiłek z rodziną
Oprawcowane przez: Lars Plougmann
Źródło: http://www.flickr.com

Zdrowe odżywianie opłaca się aktualnie szczególnie

Patrząc na mnogość dostępnych dziś na rynku produktów, można w pełni zatroszczyć się o zróżnicowanie przygotowywanych dla całej rodziny potraw i o zdrowe odżywianie. Nie trzeba wydawać fortuny, by być pewnym znakomitej jakości użytych do stworzenia pełnowartościowych potraw składników. Najlepsze i najzdrowsze produkty można wyszukać w wielu punktach w każdym mieście w Polsce, a ceny nie są najwyższe. Wybierz swe zdrowie i ciesz się nim przez długi czas!
Dietetyczny posiłek
Oprawcowane przez: with wind
Źródło: http://www.flickr.com

Dieta eliminacyjna - czym właściwie jest? Zastosowanie i porady

Ażeby organizm zdołał dobrze działać, potrzebuje wielu pierwiastków odżywczych. Ważna jest ich wielkość, proporcje, a również jakość. Zapotrzebowanie na pokarm w znacznym stopniu jest zależne od wieku, budowy anatomicznej, zwyczaju życia, metabolizmu, wreszcie upodobań smakowych. Dieta wegetariańska powinna być dobrana indywidualnie, w taki sposób, żeby niczego nie zabrakło. Dieta wegetariańska jest korzystna dla zdrowia, gdy wykorzystuje się ją roztropnie. Racjonalnie złożona, zmniejsza niebezpieczeństwo zachorowania na wiele schorzeń cywilizacyjnych. Coraz więcej ludzi zaprzestaje spożywać mięso. Powody przejścia na dietę wegetariańską, to przeważnie ekologiczny, wyznaniowy, filozoficzny.
ekologiczna zdrowa żywność
Oprawcowane przez: Alan Patrick (Otto) Alpenfelt
Źródło: http://www.flickr.com

Jak można szybko i skutecznie się odchudzić? Najlepiej gdy pamiętamy o kilku podstawowych zasadach

W jaki sposób odżywiać się zdrowo? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, szczególnie tych, którzy troszczą się o własne zdrowie oraz pragną mieć ładną sylwetkę. Zdrowa dieta to przede wszystkim dostarczanie organizmowi odpowiednich składników, ale we właściwych ilościach. Będą to białka, tłuszcze, węglowodany i witaminy. Ważne jest również stosowanie dobrych technik przygotowywania posiłków. Taka dieta na pewno powinna być bardzo urozmaicona pod względem artykułów spożywczych, istotne jest nabycie właściwych nawyków, dzięki którym zdrowie żywienie nie musi być trudne jak również pozwoli na pozbycie się niepotrzebnych kilogramów.
portret - zdrowie
Oprawcowane przez: Magic Madzik
Źródło: http://www.flickr.com

Gabinet dietetyczny - czyli, gdzie przejść się po pomoc przy problemikach wraz z wahaniem wagi

Podstawą naszego własnego zdrowia, jak każdziutki z całą pewnością zdaje sam sobie sprawę, bywają ćwiczenia i ogólnikowo ruch, jednak sporo spośród nasze osoby - nawet i ćwicząc w sposób regularny - nadal posiada problemy wraz z wagą, albo jeszcze często dodatkowo wraz z osobistym zdrowiem.
szpital
Oprawcowane przez: Patrik Tschudin
Źródło: http://www.flickr.com

Modna dieta pudełkowa - czy faktycznie jest warta zachodu?

Firmy zajmujące się cateringiem dietetycznym wyrastają jak grzyby po deszczu. Oferują szybki sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów i zdrowe żywienie.
kreatyna activlab
Oprawcowane przez: Cameron Aubernon
Źródło: http://www.flickr.com

Jak odpowiednio dbać o swoją sylwetkę? Nie rób nic na swoją rękę!

Nowy rok to zwykle czas, kiedy obiecujemy sobie, że zaczniemy stale ćwiczyć i dobrze się odżywiać - to chyba jedno z najbardziej popularnych postanowień noworocznych. Aby w tym roku wytrwać w takim postanowieniu, a równocześnie zbudować właściwą formę na zbliżające się wczasy, bez wątpliwości musisz wziąć się za swoje ciało kompleksowo.
odchudzanie - zabiegi
Oprawcowane przez: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Z jakich powodów nadwaga jest takim problemem wśród współczesnego społeczeństwa, w jaki sposób można z nią walczyć.

Problem nadwagi jest bardzo często spotykany wśród ludzi w naszym kraju. W dużym stopniu wynika to ze zmiany stylu życia i kulinarnych pokus. Coraz częściej w pracy się siedzi przez osiem godzin, a następnie kolejne spędza przed telewizorem czy komputerem. Również dieta ma duże znaczenie na to, że u dużej ilości osób zaczynają się pojawiać problemy ze zbyt dużą liczbą kilogramów.
zdrowy tryb życia
Oprawcowane przez: Michael Stern
Źródło: http://www.flickr.com

Doceniamy, gdy je tracimy

Najistotniejszą sprawą w życiu to posiadać dobre zdrowie, resztę da się samemu zrobić. Ludziom się wydaje, że najważniejsze w życiu są pieniądze. Jednak za żadne skarby świata nie kupimy zdrowia. Bez zdrowia nie uda nam się zarobić pieniędzy na życie, nie uda nam spotykać się z ludźmi, nie będziemy mogli zdziałać nic.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.