Recepta
Kudzu Root

Tabletki z korzenia Kudzu mają niezwykłe oraz imponujące właściwości zdrowotne

Kudzu jest rośliną, która obejmuje jedno z fundamentalnych ziół w standardowej medycynie chińskiej. Strąki oraz korzenie Kudzu są użyte w leczeniu migreny, niewydolności serca, nadciśnieniu tętniczym, alergii czy biegunkach. Kudzu dopomaga również w funkcjonowaniu układu nerwowego. Roślina ta wspomaga w minimalizowaniu nadmiernego apetytu i wspiera kobiety w okresie dokuczliwych objawów menopauzy. Dopomaga także odtruwanie organizmu z trujących środków powstałych przy natężeniu alkoholu we krwi i stabilizują życie uczuciowe osoby uzależnionej.
Soczewki
Oprawcowane przez: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

W jakich miejscach da się zakupić środki do pielęgnacji urody a także medykamenty możliwe do kupienia bez recepty

Coraz większa liczba ludzi dba o swoje zdrowie i urodę, jest również świadoma tego, jak styl życia wpływa na samopoczucie i formę. Na pewno będzie się to tego przyczyniać zwiększająca się ilość miejsc, w których można kupić nie tylko środki do pielęgnacji urody, ale także leki dostępne bez recepty, a czasem i okulary. Wiele osób będzie pewnie zdziwionych, ale to przecież salony okulistyczne są jednymi z najlepiej radzących sobie sklepów w większości galerii handlowych.
Apteka online
Oprawcowane przez: Nicolas Raymond
Źródło: http://www.flickr.com

Zakupy internetowe są już dostępne dla wszystkich, więc w sieci nabędziemy w sumie wszystko - także leki

Od kilku lat można zaobserwować stale rozwijający się trend na zakupy online. Już nie tylko sklepiki, czy drogerie mają swoich wiernych fanów, dzisiaj na sieciowe salony wkracza także apteka internetowa. Ludzie właściwie w każdy możliwy sposób pragną sobie ułatwić życie, nie widzi im się bieganie po mieście w poszukiwaniu leków, preferują lepiej zakupić je wprost z własnego domu.
Apteka
Oprawcowane przez: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com

Zamawiaj leki przez internet, bez recepty

Pewnie nie raz spotkałeś się z problemem dostępności leków w aptece pod Twoim blokiem czy mieszkaniem? Musiałeś jeździć po całym mieście w poszukiwaniu tego, co lekarz wypisał na recepcie, a nie mogąc znaleźć leku w żadnej aptece musiałeś w końcu złożyć zamówienie w aptece i czekać kilkanaście dni na dostawę, która oczywiście była dodatkowo płatna? Albo spotkałeś się z przeterminowanym lekiem w aptece, który był trzymany na półce od kilku lat?
Tabletki
Oprawcowane przez: domzdrowia.pl
Źródło: http://www.domzdrowia.pl

Preparaty i leki bez recepty - na jakie się zdecydować

Są dolegliwości, z którymi nie biegniemy natychmiast do lekarza. Staramy się zaradzić im na własną rękę stosując popularne preparaty. Należy jednakże być ostrożnym decydując się na nie. Czytajmy z uwagą wszelkie ulotki, róbmy próby alergiczne, aby nie wyszło, że zakupiony środek nam szkodzi zamiast pomagać.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.