Dieta
depresja
Oprawcowane przez: Jay Aremac
Źródło: http://www.flickr.com

Terapia światłem najlepszym sposobem na jesienną depresję

Mało kto przepada za jesienią. Za oknem coraz szybciej jest ciemno, a pogoda nie rozpieszcza, dlatego coraz rzadziej widzimy słońce. Niedostatek słońca jest jedną z zasadniczych przyczyn depresji, jaka jest częstym problemem tej pory roku. Każdego dnia czujemy się coraz bardziej zmęczeni, mamy podłe samopoczucie i z trudem podejmujemy się następnych zadań.
ból głowy
Oprawcowane przez: poprostuzdrowo.pl
Źródło: poprostuzdrowo.pl

Jakim sposobem skutecznie odzyskać psychofizyczną równowagę – oczyszczenie organizmu

Czasami takie symptomy, jak chroniczne zmęczenie, bóle głowy czy dolegliwości gastryczne nie są rezultatem wyłącznie tymczasowego zestresowania, lecz oznaczają coś istotniejszego. Ból jest wołaniem organizmu o pomoc, gdy dzieje się coś nieprawidłowego. W dzisiejszych czasach niezdrowy styl życia, pełen pośpiechu, tłustego jedzenia i rozmaitych używek może sprawić, że w naszym organizmie wystąpi nagromadzenie szkodliwych substancji, które są neutralizowane zbyt powoli, a stanowią niemałe obciążenie.
Rozgrzewająca zupa na jesień
Oprawcowane przez: Dafi
Źródło: Dafi

Odżywiajmy się zdrowo

Prawidłowe odżywianie jest bardzo ważne dla naszego organizmu. To właśnie pokarm dostarcza nam potrzebna do życia elementy, a także witalność. Trzeba zatem przykuwać ogromną uwagę do układania każdych posiłków.
jagody acai
Oprawcowane przez: Matt Lavin
Źródło: www.flickr.com

Jagody acai, najłatwiejsza ścieżka do zdrowia

Długie, pełne radości życie to odwieczne marzenie każdego człowieka. Od wieków pojawiało się w baśniach i opowieściach, których śmiałkowie prowadzili poszukiwania źródła wody, mogącej dać wieczną młodość i zdrowie. W obecnych czasach postęp wiedzy medycznej w dużym stopniu nas przybliżył do spełnienia tego pragnienia.
Jak pokonać jesienną senność
Oprawcowane przez: iStock
Źródło: iStock

W jaki sposób najlepiej zadbać o swoje ciało oraz zdrowie - przydatne wskazówki oraz rady

Jak na przykład możesz w optymalny sposób zadbać o swoje ciało i zdrowie? Powinno się potwierdzić, że te dwie rzeczy dokładnie się ze sobą łączą, w związku z tym jeśli zdecydujesz się dbać o swoje zdrowie musisz jednocześnie zadbać o swoje ciało, i odwrotnie. Nie da się rozdzielić tych dwóch rzeczy, w końcu nie bez powodu powstało sformułowanie „w zdrowym ciele, zdrowy duch”.
Dietetyczny posiłek
Oprawcowane przez: with wind
Źródło: http://www.flickr.com

Dieta eliminacyjna - czym właściwie jest? Zastosowanie i porady

Ażeby organizm zdołał dobrze działać, potrzebuje wielu pierwiastków odżywczych. Ważna jest ich wielkość, proporcje, a również jakość. Zapotrzebowanie na pokarm w znacznym stopniu jest zależne od wieku, budowy anatomicznej, zwyczaju życia, metabolizmu, wreszcie upodobań smakowych. Dieta wegetariańska powinna być dobrana indywidualnie, w taki sposób, żeby niczego nie zabrakło. Dieta wegetariańska jest korzystna dla zdrowia, gdy wykorzystuje się ją roztropnie. Racjonalnie złożona, zmniejsza niebezpieczeństwo zachorowania na wiele schorzeń cywilizacyjnych. Coraz więcej ludzi zaprzestaje spożywać mięso. Powody przejścia na dietę wegetariańską, to przeważnie ekologiczny, wyznaniowy, filozoficzny.
ekologiczna zdrowa żywność
Oprawcowane przez: Alan Patrick (Otto) Alpenfelt
Źródło: http://www.flickr.com

Jak można szybko i skutecznie się odchudzić? Najlepiej gdy pamiętamy o kilku podstawowych zasadach

W jaki sposób odżywiać się zdrowo? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, szczególnie tych, którzy troszczą się o własne zdrowie oraz pragną mieć ładną sylwetkę. Zdrowa dieta to przede wszystkim dostarczanie organizmowi odpowiednich składników, ale we właściwych ilościach. Będą to białka, tłuszcze, węglowodany i witaminy. Ważne jest również stosowanie dobrych technik przygotowywania posiłków. Taka dieta na pewno powinna być bardzo urozmaicona pod względem artykułów spożywczych, istotne jest nabycie właściwych nawyków, dzięki którym zdrowie żywienie nie musi być trudne jak również pozwoli na pozbycie się niepotrzebnych kilogramów.
Internet
Źródło: http://sxc.hu/

Ciekawe wskazówki dla osób skarżących się na chorą trzustkę

Trzustka jest niezwykle kluczowym organem, który bezpośrednio wpływa na pracę całego organizmu. Szczególnie znamienne jest zatem, aby cały czas była ona we właściwej kondycji i pod niezawodną kontrolą specjalisty.
humor
Oprawcowane przez: Stegu
Źródło: Stegu

Założenia dobrego treningu oraz skutecznej diety przeznaczonej dla kulturystów

Każdy kulturysta powinien być świadomy tego, iż jedynie całkowite zastosowanie się poprzez niego do zasad przewidzianej dla siebie diety i wykonywanie regularnych ćwiczeń fizycznych pozwoli mu na nabieranie masy mięśniowej. Dlatego należy wiedzieć, że nawet trening przedramion powinien być wykonywany zgodnie z zaleceniami trenera.


Założenia dobrego treningu oraz skutecznej diety przeznaczonej dla kulturystów

Tylko wtedy jest on w pełni skuteczny, a także bezpieczny dla kulturysty.
kobieta
Oprawcowane przez: Bird&Co.
Źródło: Bird&Co.

Indywidualne rozwiązania medycyny plastycznej zyskują coraz większą wziętość i przekonanie klientek

Aktualnie możliwości medycyny a także chirurgii plastycznej są ogromnie duże. Dyscyplina ta rozwinęła się w zadziwiająco szybkim tempie i natychmiast zdobyła pozytywną opinię w oczach ludzi. Jest ona niezwykle pomocna w leczeniu najróżniejszych dolegliwości i w szczególności niwelowaniu skutków kolizji.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.