Ruch
kajakarstwo
Oprawcowane przez: Urko Dorronsoro
Źródło: http://www.flickr.com

Już niedługo zrobi się słonecznie, wynajmij kajaki i zaplanuj rodzinne atrakcje na wodzie

Gdy tylko na dworze zrobi się cieplej, człowiek nabywa ochoty na wyjście z czterech ścian domu i zakosztowanie rozrywek pod gołym niebem. Chętniej planuje się przeróżne wycieczki i wyprawy po bliskiej i dalszej okolicy, częściej wybiera się także sporty pod gołym niebem. Jak się okazuje, te dwa aspekty można łączyć, decydując się na ciekawą wyprawę kajakową.
lampa do światłoterapii
Oprawcowane przez: Ana Paula Hirama
Źródło: http://www.flickr.com

Lampa do światłoterapii jako idealny sposób na pozbycie się wielu dolegliwości

Światło jest konieczne do istnienia nie tylko człowiekowi, lecz także zwierzętom i roślinom. Światłoterapia to leczenie za pomocą światła. Właściwy pułap światła ma wielki wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie.
narty
Oprawcowane przez: Jaume Escofet
Źródło: http://www.flickr.com

Rowery stacjonarne pomieszczą się w każdym domu

Coraz częściej mówi się o prawidłowym odżywianiu, ale także o tym, że istotny będzie codzienny ruch. To właśnie spowoduje, że znacznie więcej osób inwestuje w przeróżnego typu sprzęty do ćwiczeń, tak żeby posiadać pewność, że odpowiednio zadbają o swoją figurę.

Jakie aktywności wybieramy najchętniej wiosną i latem?

Okres letni wielu ludziom kojarzy się z błogim spędzaniem czasu wolnego nad morzem czy zwyczajnie z dużą ilością snu i lenistwem. Dla niektórych osób jest to rzeczywiście rozwiązanie najlepsze, w szczególności jeśli w życiu codziennym mają ciężką pracę o charakterze fizycznym.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.